مقالات

آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران

آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران

آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران چقدر هزینه دارد؟ جهت یادگیری تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران چه باید کرد؟ بهترین و مطمئن ترین روش جهت یادگیری تعمیر گیربکس اتوماتیک چیست؟ چه مواردی در تعمیر گیربکس اتوماتیک مهم هستند؟ چگونه می توان تعمیر گیربکس اتوماتیک را به صورت کاملاً حرفه‌ای و عملی یاد گرفت؟ و چه مواردی در بحث آموزش و یادگیری تعمیر گیربکس اتوماتیک حائز اهمیت هستند؟ جهت کسب اطلاعات کامل و دقیق ر رابطه با آموزش و یادگیری تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 

آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک

آموزش گیربکس اتوماتیک

در حالت کلی گیربکس ها به صورت دستی و اتوماتیک هستند که نوع اتوماتیک دارای مدل های بسیار زیادی است
که در تمام خودروهای جدید عرضه شده به بازار مخصوصا در خودروهای خارجی مورد استفاده قرار می گیرد. که ساختاری بسیار متفاوت دارد و جهت تعمیر آن نیاز به تخصص بالا و افراد حرفه ای می باشد.

پس کسانی که می‌خواهند در رابطه با تعمیر گیربکس اتوماتیک تخصص پیدا کنند باید دوره‌های حرفه‌ای را پشت سر گذاشته و اکثر تایم خود را به انجام کارهای عملی اختصاص دهند.

که خوشبختانه امروز وجود آموزشگاه ها و مراکز تعمیر حرفه ای شرایطی را به وجود آورده است تا به راحتی بتوان بحث کارآموزی و کلاس های عملی را به صورت کاملاً دقیق طی کرد.

پس تمام کسانی که قصد یادگیری این حرفه را دارند باید تایم زیادی را به انجام کارهای عملی، اختصاص داده و یک دوره بلند مدت زیر نظر تعمیرکاران متخصص و حرفه ای سپری نمایند تا بتوانند به صورت حرفه ای تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای خارجی را انجام دهند.

 

آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران

تعمیر گیربکس امر و فرایندی تخصصی است خصوصا در ارتباط با خودرو های خارجی، گیربکس به کار رفته در خودرو های خارجی از نوع اتوماتیک است و به کمک جدیدترین تکنولوژی و فناوری های روز ساخته شده است به همین دلیل تعمیر این دسته از گیربکس ها نیاز به یادگیری و آموزش دارد. آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک در تهران در مراکز کمی انجام می شود، مرکز تهران پلاس یکی از مراکزی است که آموزش تعمیر گیربکس های خارجی به افراد مختلف به صورت کاملا تخصصی و توسط اساتید مجرب انجام می شود.

آموزش تعمیر گیربکس در خارج از ایران به عنوان رشته ای اکدمیک تدریس می شود و افراد پس از گذراندن دوره های عملی و نظری مدارک تخصصی دریافت میکنند و پس از این مدت است که می توانند برای تعمیر گیربکس اقدام کنند، در تهران پلاس نیز ما برای هماهنگی با دوره های خارجی و متد روز دنیا پس از انواع دوره های مختلف اجازه تعمیر و بررسی گیربکس را به افراد می دهیم.

گیربکس ها و محرک های کاهش از اجزای ضروری دنیای صنعتی هستند. آنها امکان استفاده از موتورهای کوچکتر را برای به حرکت درآوردن تجهیزات بزرگتر و توانایی کاهش سرعت درایو موتور تا تعدادی سرعت مفید را که برای عملکرد تجهیزات مورد نیاز است، می دهند.

نگهداری صحیح از این گیربکس ها برای طول عمر و کارایی آنها ضروری است.

در پایان این دوره، شما قادر خواهید بود:

اقدامات احتیاطی و روش های مرتبط با جداسازی گیربکس را فهرست کنید

در مورد اقدامات احتیاطی و روش های مرتبط با مونتاژ مجدد گیربکس بحث کنید

روش‌هایی را برای بررسی بازی انتهایی شفت، ضربه برگشتی و تماس با دندان، و تمام شدن شفت شرح دهید

اجزای اصلی یک محرک موتور که از مجموعه دنده حلزونی استفاده می کند را شناسایی کنید

اولین علامت خرابی گیربکس اتوماتیک تاخیر در تعویض دنده هنگام انتخاب حالت رانندگی از پارک است. این رفتار به سرعت با واکنش تاخیری به پدال گاز همراه است.دور موتور بالا می رود، اما ماشین با سرعت آرام حرکت می کند. این علائم ممکن است با گرم شدن موتور و گیربکس ناپدید شوند، اما نباید آنها را نادیده گرفت.

تغییر ناگهانی دنده که معمولاً به آن “شوک تعویض دنده” گفته می شود، نشانه دیگری از مشکلات گیربکس است. این می تواند هنگام شتاب گیری ملایم یا در مورد گیربکس متغیر پیوسته، هنگام انتخاب درایو یا معکوس از خنثی باشد. در برخی موارد، انتقال ممکن است از تغییر مسیر خودداری کند.ارتعاشات در پیشرانه از یک وسیله نقلیه با مسافت پیموده شده نادر است، اما هر گونه چنین علائمی نیز باید بررسی شود. گاهی اوقات، شکستگی پایه های گیربکس باعث ایجاد ارتعاشاتی می شود که ممکن است در نهایت بر اجزای داخلی تأثیر بگذارد.

شناسایی علت بروز این مشکلات به دانش نیاز دارد که تنها به کمک دریافت آموزش های به روز انجام پذیر است، گیربکس های اتوماتیک با توجه به تفاوت هایی که با گیربکس های دستی دارند نمی توان بدون گذراندن دوره های مورد نیاز برای تعمیر و حتی سرویس آن ها اقدام کرد.

 

آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک

تعمیر گیربکس اتوماتیک

گیربکس از مهمترین و حساس ترین قسمت خودرو می باشد که بروز کوچکترین مشکلی در این قسمت همراه با علائمی خاص بوده و باید در سریعترین زمان ممکن تعمیر گردد.

تا بتوان از بروز مشکلات جدی در خودرو جلوگیری کرد، متاسفانه در برخی از موارد افرادی که علاقه مند به یادگیری هستند تنها به مراجعه به آموزشگاه اکتفا می‌کنند و به گونه‌ای در بحث یادگیری مطالب به صورت عملی سهل انگاری می کنند که در نتیجه آن نمی‌توانند مباحث را به عالی یاد بگیرند.

در واقع بحث انجام کار به صورت عملی بسیار متفاوت‌تر از مواردی است که در کلاس‌های درس و به حالت تئوری گفته می‌شود
پس تمام کسانی که علاقمند به یادگیری هستند باید تمرکز خود را بر روی کلاس های عملی و انجام کارها به صورت عملی اختصاص دهند.

و در کنار آن مطالب و آموزش های تئوری را نیز سپری نمایند که خوشبختانه امروزه وجود مراکز مختلف مانند مرکز فنی حرفه ای بهترین گزینه جهت یادگیری تعمیر گیربکس اتوماتیک است و باعث شده است تا افراد علاقمند تا حد زیادی بتوانند مباحث عملی را یاد بگیرند.

ولی باز این مورد کافی نیست و اگر می خواهید یک آینده کاری خوب و پر درآمدی داشته باشید در این حالت گذراندن دوره ها عملی مدت طولانی در مجموعه‌های تعمیر حرفه ای و زیر نظر تعمیرکاران کاران ضروری می باشد.

بدین ترتیب می توانید فوت و فن ها را یاد گرفته و به صورت تخصصی این کار را انجام دهید.
که خوشبختانه وجود افراد فوق العاده حرفه ای و مجرب که در مجموعه تهران پلاس خدمات ارائه می دهند باعث شده است تا به راحتی بتوان مشاوره‌های لازم را از این افراد تعمیرکار فوق العاده حرفه ای دریافت کرد.
و مسیر یادگیری این حرفه به درستی سپری نمود.

در واقع مرکز تعمیر تهران پلاس یکی از معتبر ترین و مطمئن ترین مراکز تعمیر گیربکس اتوماتیک خودروهای خارجی در تهران است که تمام خدمات در این مرکز به وسیله حرفه ای ترین ترین و متبحرترین تعمیرکاران ایران انجام می‌شود.
در واقع مهمترین تفاوت این مجموعه با مراکز دیگر این است که افرادی که در این مجموعه خدمات ارائه می دهند در کار خود فوق العاده حرفه‌ای بوده و برعکس سایر تعمیرکاران اطلاعات کامل و دقیقی در رابطه با ساختار متفاوت تمام خودروهای خارجی دارند
به همین دلیل است که تمام خدمات را به صورت کاملا حرفه ای و مطمئن ارائه می دهند، پس شما نیز می توانید به راحتی با تعمیرکاران این مرکز ارتباط برقرار کرده و مشاوره های بسیار مفید و ضروری را کسب کنید.

 

آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک

هزینه آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک چقدر است؟

هزینه آموزش تعمیر گیربکس اتوماتیک در مراکز آموزشی مختلف متفاوت می باشد.
در واقع بر حسب تعداد جلسات و مطالبی که یاد گرفته می‌شود هزینه‌ها قابل تغییر هستند.
که خوشبختانه در حالت کلی میزان هزینه نهایی در آموزشگاه‌های مختلف به حدی است که امکان پرداخت برای تمام افراد به راحتی امکان پذیر است.

در واقع اگر شما دوره های مبتدی متوسطه و پیشرفته را سپری کنید و سپس به صورت عملی در یک مجموعه معتبر شروع به کار کنید در این حالت مطمئن باشید که خیلی سریع‌تر و راحت‌تر می‌توانید به بحث عملی کار تسلط پیدا کنید.

که بعد از فراگیری کار به صورت فوق العاده حرفه ای و تخصصی به راحتی می توانید یک مرکز تعمیر را افتتاح کرده و یا در مراکز حرفه‌ای و لاکچری مشغول به کار شوید.

و با توجه به اینکه امروزه نیروی متخصص و حرفه ای که دانش واطلاعات بروزی در رابطه با خودروهای خارجی دارد بسیار کم است، بدین ترتیب شما می توانید با فراگیری این تخصص به صورت کاملا حرفه ای باعث می شوید تا آینده کاری موفق و پر درآمدی را داشته باشید.

خوشبختانه امکان دسترسی به اطلاعات کامل و دقیق در رابطه با موارد مختلف و متنوع بودن مراکز آموزشی و مراکز تعمیر مختلف که امکان کارآموزی در آنها زیاد است، باعث شده‌اند تا تمام افراد علاقمند خیلی سریع و با حداقل هزینه بتوانند بحث فراگیری تخصص را سپری نمایند.

در واقع مهمترین موردی که باید به آن توجه کنید این است که تایم زیادی را برای یادگیری عملی اختصاص دهید و با علاقه پیش بروید در این حالت مطمئن باشید که می‌توانید جزو بهترین تعمیرکاران خودرو های خارجی تبدیل شوید.

و مراکز حرفه ای و معتبری را مانند مرکز تهران پلاس را در آینده افتتاح نمایید و بهترین خدمات را به مشتریان ارائه دهید.
همه چیز به شما بستگی دارد مهم ترین گزینه در بحث تعمیر گیربکس اتوماتیک انجام تمرینات به صورت عملی می باشد، در اینصورت است که میتوانید موفق شوید.

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

—————————————————————————–

راه های ارتباطی با تهران پلاس

تلفن: ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱

اینستاگرام: tehranpluscar@

کانال آپارات تهران پلاس

کانال یوتوب تهران پلاس

—————————————————————————–

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن