خدمات خودرو
موضوعات داغ

اجاره خودرو

دایرکتینو ، به عنوان یکی از مطمئن ترین موسسات ارائه دهنده خدمات خودروی اجاره ای در استان تهران ، و شهرستان ها فعالیت خود را بیش از ده سال است که آغاز کرده و با داشتن سال ها تجربه در ارائه خدمات اجاره خودرو ، یکی از مورد اعتماد ترین و شناخته شده ترین شرکتهای موجود در ایران برای اجاره انواع خودرو می باشد. خودرو های دایرکتینو هر تایمی که شما بخواهید ، قابل اجاره هستند.

مشتری می تواند خودروی بدون راننده را به طور ، روزانه و حتی هفتگی و ماهانه و سالانه اجاره نمایید فقط با یک تماس قرار دادی که در شرکت عقد می شود براساس نیاز شما بدون راننده و با قیمت مناسب و هر شرایط دیگر که شما درخواست نمایید تنظیم خواهد شد.

دایرکتینو دارای خودروهای متنوعی انواع خودرو های ایرانی و خارجی لوکس می باشد به همین منظور برای تامین نیاز های مشتریان عزیز که تعداد زیادی ازجامعه را تشکیل می دهند براساس سلایق همه نوع قشر خودرو های لوکس ، میان رده و ارزان قیمت در دایرکتینو موجود می باشد.

از موارد مهمی که در بستن قرارداد اجاره ماشین باید ذکر کرد ، اطلاعات درست به مشتری و گفتن تمام نکات مهم در قرارداد اجاره ماشین به مشتری است.

مشتری هنگام اجاره خودرو لندکروز ، باید دقیقا اطلاع داشته باشد که در صورت آسیب دیدگی خودرو یا تصادف و سرقت ، چه شخصی باید خسارت را پرداخت کند و این مبلغ به چه مقداری است.

قرار داد اجاره خودرو در دایرکتینو به نحوی نوشته شده که تمامی موارد که ممکن است ذهن هرکسی را درگیر نماید ، به صورت دقیق برای مشتری توضیح داده می شودو این یکی از خصوصیات بارز دایرکتینو است.

تمامی خودرو های دایرکتینو دارای بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه بوده و این موضوع باعث اطمینان خاطر و آسودگی خیال شما در هنگام رانندگی چه در سفر چه درشهر با خودروی اجاره ای خواهد شد.

اجاره خودرو اجاره ماشین

نوشته های مشابه

تمامی خودرو های موجود دایرکتینو ، اعم از خودرو های گران قیمت، متوسط و ارزان ، کاملا سرویس شده و سالم در اختیار مشتریان قرار می گیرد. سالم بودن آن ها را حتی برای تردد مسافت های بالا هم تضمین می کند. همچنین خودرو های این مجموعه از نظر ظاهری نیز کاملا سالم و پاکیزه هستند با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی در این روزهای خاص.

اگر احساس کردید نیاز به تعمیرات و سرویس خودروهای اجاره شده ای دارید با شرکت دایرکتینو تماس حاصل نمایید،تا تعمیرگاه ماشین خارجی زبده از طرف شرکت به محلی که شما اعلام نمایید خدمت می رسد و خدمات سرویس، تمیز کردن ماشین را انجام می دهد.

دایرکتینو برای گرفتن ضمانت بابت بازگشت خودرو اجاره شده، روش های زیادی را برای مشتریان محترم قرار خواهد داد. برای اطمینان بازگشت خودروی اجاره شده در تاریخ مشخص شده در قرار داد، روش های مختلفی مثل ارائه امانت گذاشتن پاسپورت ، چک کارمندی، پرداخت وجه نقد، چک شخصی امانت گذاشتن سند ملکی یا اجاره نامه، یا ویزا امکان پذیر می باشد.

یکی دیگر از روشهای برای اجاره خودرو پرادو ، امانت گذاشتن خودروی ایرانی خود به عنوان ضمانت و اجاره کردن خودروی خارجی لوکس از شرکت می باشد.

اگر برای سفر امور تشریفاتی ، امور کاری، ، مراسم و جشن های عروسی نامزدی یا هر مورد دیگری، نیاز به اجاره خودرو بدون راننده دارید، می توانید با یک تماس با شرکت دایرکتینو از تمامی نکات قابل ذکرمطلع شوید مشورت بگیرید و خودروی موردنظرتان را پس از بررسی های انجام شده اجاره نموده ولذتی تکرار نشدنی را با دایرکتینو تجربه نمایید.

اگر همچنان قصد اجاره خودرو به همراه راننده را دارید، دایرکتینو ، رانندگانی ، باتجربه متشخص و چند زبانه و دارای گواهینامه HSE را برای خدمت رسانی در اختیار شما قرار خواهد داد. به این ترتیب که در حضور مهمانان خارجی خود نگرانی بابت صحبت کردن مهمان با راننده ماشین نخواهید داشت.

اجاره دادن خودرو اسکورت خدمات دیری است که شرکت ما ارائه میدهد، اگر که برای اسکورت خودرو نیاز به خودرویی خاص دارید، می توانید از اجاره خودرو سانتافه بدون راننده از دایرکتینو استفاده نمایید.

اجاره خودرو از نوع بدون راننده

به چه دلایلی ممکن است به اجاره خودرو بدون راننده نیاز داشته باشیم؟

در این مقاله بیشتر سعی بر آن است تابه موضوعاتی اینچنینی که چه زمانهایی به اجاره خودرو و رانندگی با خودروهای لوکس داریم اشاره ای کوتاه داشته باشیم:

اجاره خودرو بدون راننده:

آیا تا کنون تجربه ای از سوار شدن بر خودروهای لاکچری و اجاره خودروی لوکس به روز دنیا داشته اید ؟ هیجانی که اینگونه خودروها دارند قابل قیاس با خودورهای سطح متوسط ایرانی نیستند. با اجاره خودرو از دایرکتینو می توانید این لذتها وهیجانات رانندگی از رویارا به واقعیت تبدیل نمایید .

کارهای شخصی تا انجام سمینارها و برگزاری عروسی و نامزدی بهترین گزینه اجاره خودرو بدون راننده میباشد.چرا؟

 اول اینکه شما برای انجام کارهای شخصی مایل به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و شلوغی خیابانها و ایستادن در صف نیستید. حال چه کنیم؟

آیاقصد سفر با دوستان آشنایان ویا همکاران خود دارید؟

دومین منظور شما از اجاره خودرو سفر کردن با تعداد اشخاص زیاد می باشد حال می تواند دوستان شما باشند خانواده و یا همکاران و… در این گونه سفرها یکی از انتخابهای شما می تواند خودورهای شاسی بلندو آفرود باشد چرا که ظرفیت هفت الی هشت نفری این خودروهاو  فضای  وسیع عقب این خودروها بسیار سفر را راحت تر کرده است

مزایای اجاره خودرو بدون راننده

 

درباره ی اجاره خودرو بدون راننده و مزیت های آن بیشتر بدانیم:

اجاره خودرو بدون راننده نسبت به استفاده از خودروی شخصی مزایایی دارد که در این مقاله به آن اشاره ای مختصر داریم لطفا با ما همراه باشید:

برخی از افراد به هردلیلی قصد استفاده از خودروی شخصی خود راندارند یا به دلیل گرانقیمت بودن خودروهای لوکس و لاکچری از خرید آن ممکن است منصرف  شوند.ما  در اینجابه شما پیشنهاد می کنیم اجاره خودرو را یکبار امتحان کنید به طوریکه لذت تجربه سوار شدن بر خودروهای آنچنانی حتی برای انجام کارهای شخصی به نوعی عادت تبدیل می شود.

امکان تردد در محدوده طرح ترافیک به چه صورت است:

ممکن است شما عزیزان برای انجام کارهای شخصی نیاز داشته باشید که در محدوده طرح ترافیک زوج و فرد بروید حال شما چند راه پیش رو دارید:
ایستگاه اتوبوس و ایستادن در صف استفاده

اجاره خودرو دایرکتینو جایی است که با خیال راحت می توانید خودرو موردنیازتان را با شرایط وقیمت مناسب در اختیار داشته باشید. زمان اجاره ماشین به صورت روزانه، هفتگی و بلند مدت است که می توانید خودرو را با راننده و یا بدون راننده اجاره کنید . لیست قیمت کرایه خودرو و شرایط با توجه به نوع ماشین متغییر بوده به همین دلیل قبل از کرایه ماشین حتما با مشاوران ما در ارتباط باشید. دایرکتینو با بیش از ۱۰۰ خودرو لوکس و اقتصادی در سراسر ایران دارای نمایندگی فعال است. برای اجاره خودرو تهران و دیگر شهرها دارای شرایط یکسانی بوده و درصورت اجاره خودرو به صورت بلند مدت می توانید از تخفیفات ویژه دایرکتینو بهره مند شوید.

اجاره خودرو سازوکاری است که در آن مدت زمان کوتاهی، چند ساعت یا چند هفته یا چند ماه، خودرویی را اجاره می‌دهند. شرکت‌های خودرو اغلب با شاخه‌های محلی متعدد (که به شخص اجازه می‌دهد یک خودرو را به مکان دیگر ببرد)، و بیشتر در نزدیکی فرودگاه‌ها یا مناطق شلوغ شهر قرار دارند و اغلب توسط یک وبسایت که امکان رزرو آنلاین را فراهم می‌کند تکمیل می‌شوند.

شرکت‌های اجاره خودرو بیشتر به افرادی که نیاز به وسایل نقلیه موقت دارند، به عنوان مثال کسانی که خودرو ندارند، مسافران خارج از شهر و کشور یا صاحبان خودروهای آسیب شده هستند. شرکت‌های اجاره خودرو ون همچنین می‌توانند به نیازهای صنعتی خود حرکت کنند، با اجاره کامیون‌ها و اتوبوس‌ ها، و در بازارهای خاص، انواع وسایل نقلیه مانند موتور سیکلت یا اسکوتر نیز ارائه می‌شود.

شرکت‌های اجاره خودرو نیز معمولاً محصولات اضافی مانند بیمه ثالث، بیمه بدنه خودرو، سیستم موقعیت‌یابی جی‌پی‌اس، سیستم‌های سرگرمی و رفاهی، صندلی‌های ایمن برای کودکان را ارائه می‌دهند.

عوامل موثر بر هزینه اجاره خودرو

برای تعیین قیمت کرایه ماشین باید فاکتورهای مختلفی را مدنظر داشته باشید: مثلا مسافتی که قرار است با ماشین طی کنید یا نوع و مدل اتومبیل انتخابی و مورد درخواست شما و البته مدت زمانی که قرار است خودرو در اختیار شما باشد همه روی مبلغ نهایی اجاره‌بها تاثیر می ‌گذارند. اجاره خود ماشین به‌همراه راننده یا بدون راننده و نوع بیمه‌های آن هم از دیگر عوامل موثر بر هزینه اجاره خودرو هستند که می ‌توانند فاکتور نهایی را سنگین‌تر کنند. درکل رنج قیمت اجاره خود با توجه به تمامی این متغیرها می ‌تواند از 800هزار تومان و یک میلیون تومان برای هر روز تا روزانه 4 میلیون تومان تولرانس داشته باشد.

فرمول محاسبه قیمت کرایه ماشین چگونه کار می ‌کند؟

درواقع در فرمول‌های تعیین قیمت ماشین کرایه ای هرچه مسافتی که قرار است از ماشین استفاده کنید طولانی‌تر باشد، استهلاک موتور و لاستیک و … و مصرف سوخت هم بالاتر می ‌رود و طبیعتا این موضوع تاثیر مستقیم بر هزینه کرایه ماشین خواهد داشت. اگر هم قرار است درخواست راننده داشته باشید هزینه اجرت و دستمزد راننده به مبلغ نهایی اجاره خودرو اضافه می ‌شود و به‌اصلاح اجاره خودرو برایتان گران‌تر می ‌افتد. در چنین مواردی می‌بایست ابتدا آدرس مکان مورد نظر به‌طور کامل و دقیق به راننده اعلام شود و هزینه بعد از برآورد به مشتری اعلام خواهد شد.

همچنین هزینه کرایه ماشین با توجه به مدل و نوع ماشین و حتی سال ساخت هم بالا و پایین می ‌شود. مازراتی گرن کابریو، بی ام و730، پورشه کاین، مرسدس بنز S500، تویوتا لندکروز، گرن کابریو، کواتروپورته و پانامرا هم دیگر اتومبیل‌های لوکس هرکدام قیمت‌های خودشان را برای اجاره دارند که باتوجه به هزینه ‌تمام شده موسسه کرایه ماشین برای خرید و سرویس و نگهداری از آن‌ها محاسبه می ‌شوند. در واقع شما بر اساسا مدل، رنگ و امکانات خودرو هزینه کرایه ماشین را پرداخت خواهید کرد.

مدت زمانی که ماشین در اختیار مشتری است هم می‌تواند قیمت کرایه خودرو را کم‌وزیاد کند. یعنی هرچه تعداد روزهای بیشتری ماشین را در اختیار داشته باشید، هزینه بیشتری هم باید پرداخت کنید و بهتر است همیشه قبل از امضای قرارداد اجازه خودرو نسبت به مدت زمانی که می‌خواهید از ان استفاده کنید، مطمئن باشید. بر اساس عرف موسسات اجاره خودرو، حداقل زمان اجاره خودرو 10 ساعت و حداکثر آن هم 360 روز است که در دو قرارداد اجاره کوتاه ‌مدت و بلند مدت تنظیم می‌ شوند: اجاره کوتاه مدت برای قراردادهای  10 ساعت تا 28 روز و اجاره بلند‌مدت هم برای قراردادهای 28 روز تا 360 روز.

مبلغی که برای بیمه ماشین از انواع بیمه بدنه، بیمه شخص ثالث و بیمه سرنشیان هزینه می‌شود هم خواه‌ناخواه روی مبلغ فاکتور ماشین اجاره‌ای شما می‌ آید. البته معمولا سقف پرداخت هزینه بیمه برای مشتریان ۲میلیون تومان است و در صورت بروز تصادف هیچ هزینه‌ای از او دریافت نخواهد شد.

آیا اینکه در کدام شهر ماشین اجاره می‌کنم روی قیمت تاثیر می‌گذارد؟

بسته به اینکه در کدام شهر و استان و منطقه جغرافیایی از کشور قرار است ماشین اجاره کنید، قیمت کرایه ماشین برای مسافرت متفاوت خواهد بود. همان‌طور که می‌ دانید برخی مناطق به‌اصطلاح مناطق آزاد هستند و درکل خرید و فروش و استفاده از ماشین‌های لوکس در آن‌ها بدون پرداخت‌های گمرکی و … امکان‌پذیر است و همین مثلا روی لیست قیمت اجاره ماشین در قشم نسبت به تهران تاثیر می ‌گذارد. هزینه کرایه ماشین در قشم برای خودروی کوروت یک میلیون و 500هزار تومان، برای کامارو 800هزار تومان، برای اف جی کروز یک میلیون تومان، برای خودروی اسپرتیج 700هزار تومان و برای اجاره مازراتی کواتروپورته 2 میلیون و 500 هزار تومان است. اجاره BMW Z4 در کیش هم یک میلیون تومان و هزینه اجاره پورشه پانامرا هم یک میلیونو 500هزار تومان قیمت‌گذاری می ‌شوند. البته این این قیمت ها برای اجاره اتومبیل به مدت 24 ساعت است و درصورت بیشتر بودن زمان استفاده از آن بالاتر می ‌روند.

در شهری مثل تهران هم هزینه اجاره خودرو ی BMW X6 2012 روزانه 2 میلیون تومان و هفتگی 11 میلیون تومان و ماهانه نزدیک به 40 میلیون تومان است. البته دیگر مدل‌های این سری از بی‌ام‌دبلیو مثل X5 و X4 هزینه اجازه کمتری دارند. برای اجاره BMW I8 2015 هم باید روزانه بیش از 10 میلیون تومان، هفتگی 60 میلیون تومان و ماهانه 132 میلیون تومان هزینه کنید. اجاره خودرو ی BMW 630 هم روزانه یک میلیون تومان و هفتگی تقریبا 6 میلیون و 300هزار تومان و ماهانه 20 میلیون تومان خرج برمی ‌دارد. اجاره خودرو یی مثل BENZ S500 هم روزانه تا 4 میلیون قیمت‌گذاری می ‌شود که البته بسته به سفر درون‌شهری و برون‌شهری می ‌تواند تا 150هزار تومان برای هر کیلومتر برون شهری بالا برود.

قیمت اجاره خودرو ایرانی چقدر است؟

همیشه هم پای خودروهای لوکس درمیان نیست و قیمت‌های خودروهای داخلی خیلی‌ها را ترغیب به اجاره خودرو های داخلی از جمله پراید می ‌کند. قیمت اجاره پراید برای یک روز 80هزار تومان تا 100هزار تومان (بسته به سال تولید و رنگ) و هفتگی و ماهانه به‌ترتیب 70هزار تومان و 200هزار تومان خواهد بود. البته اجاره روزانه خودروی پراید برای کمتر از سه‌روز ممکن نیست. قیمت اجاره پراید بدون راننده هم با کسر اجرت راننده برای شما محاسبه می‌شود و کمی از مبالغ عنوان‌شده پایین‌تر خواهد بود. قیمت اجاره دیگر خودروهای ایرانی اعم از پژو پارس و ساینا و سمند و … از 230هزار تومان تا نزدیک به 500هزار تومان برای هر روز متغیر است.

تاریخچه اجاره خودرو

اعتقاد بر این است که صنعت اجاره خودرو برای اولین بار در سال ۱۹۱۶ در آمریکا شروع به فعالیت کرد. برای اولین بار فردی به نام جو ساندرز تصمیم گرفت که اتومبیل فورد خود را به تاجران و بازرگانان محلی و توریستها اجاره دهد. او یک کیلومتر شمار بر روی ماشین مورد علاقه اش نصب کرد و به ازای هر مایل (۱٫۵ کیلومتر) ۱۰ سنت از کسانی که اتومبیل را اجاره می‌کردند پول دریافت می‌کرد.

طولی نکشید که ساندرز متوجه شد که یک ایده کسب وکار پر سودی را عملی کرده‌است. شرکت اجاره خودرو ساندرز در سال ۱۹۲۵ در ۲۱ ایالت به صورت رسمی شروع فعالیت کرد.

رقبای ساندرز متوجه مدل منحصر به فرد اجاره خودرو ساندرز شدند؛ بنابراین والتر ال جیکوبس شروع به اجاره دادن خودروهای خود کرد و در سال ۱۹۲۳ درآمد جیکوبس به بیش از یک میلیون دلار در سال رسید. در نتیجه به عنوان رقیب اصلی ساندرز شناخته شد.

در اواسط دهه ۱۹۲۰ جان هرتز (صاحب شرکت Yellow Cab در شیکاگو) شرکت اجاره خودروی جیکوبس را خریداری کرد. سپس در انگلستان، شرکت اجاره خودرو با نام Godfrey Davis در سال ۱۹۲۰ ایجاد شد و توسط Europcar در سال ۱۹۸۱خریداری شد.

نیاز به اجاره خودرو لوکس و تشریفاتی از زمانی بیش از پیش احساس شد که شرکت های معتبر داخل ایران همکاری های خود را با شرکت ها و اشخاص مهم در خارج کشور گسترش دادند و جهت بالا بردن اعتبار خود و ارزش نهادن به میهمانان خارجی و حتی داخلی خود در خصوص گشت و ترنسفرهای فرودگاهی این میهمانان اقدام به در خدمت گرفتن خودروهای تشریفاتی و رانندگان حرفه ای نمودند.

آغاز اجاره خودرو

با آغاز جنگ جهانی دوم و با توسعه سیستم ریلی کشور، تقاضای اجاره اتومبیل در آمریکا با رشد قابل توجهی مواجه شد. شرکت توسعه راه‌آهن با شرکت‌های اجاره خودرو همکاری کردند و در ایستگاه‌های راه‌آهن غرفه‌هایی را به اجاره خودرو اختصاص دادند.

بعد از جنگ جهانی دوم صنعت اجاره خودرو به رشد خود ادامه داد. با رشد خطوط هوایی نیاز به اجاره خودرو نیز بیشتر شد. به همین دلیل شرکت‌های کرایه اتومبیل در فرودگاه‌ها نیز محلهایی را برای اجاره خودرو در نظر گرفتند. در سال ۱۹۴۶ آقای وارن آیویس سیستم اجاره خودروی خود را با ۳ اتومبیل آغاز کرد. بر خلاف سایر شرکت‌ها که فقط بر روی اجاره خودرو در مراکز شهر متمرکز بودند آیویس تمام تلاش خود را برای ایجاد خدمات اجاره خودرو در فرودگاه‌ها معطوف کرد. آیویس برای رشد کسب و کار خود با خطوط هوایی نیز شروع به مذاکره کرد.

نهایتاً در سال ۱۹۷۴، ۲۴ شرکت اجاره خودرو با هم متحد شده و سیستم ملی اجاره اتومبیل را در سنت لوئیس میسوری به وجود آوردند.

بسیاری از دفترهای اجاره خودرو انواع زیادی از وسایل نقلیه را با توجه به بودجه و نیازهای شهر مورد نظر استفاده قرار می‌دهند و بعضی نیز وسایل نقلیه تخصصی را با توجه به مکان خود مانند خودروهای هیبریدی / الکتریکی به مشتریان ارائه می‌دهند. در فرودگاه‌های بزرگ یا در شهرهای بزرگ، برخی از شرکت‌های اجاره خودرو، اجاره انواع ماشین‌های ایرانی و خارجی و همچین لوکس را برای اجاره ارائه می‌کنند.

بعضی شرکتها و موسسات مبتی بر خودرو صرفاً اقدام به اجاره خودرو از مالک و سپس اجاره مجدد با قیمتی بالاتر به متقاضی اجاره خودرو اقدام می‌کنند. در این میان بعضی دیگر اقدام به خرید خودرو و اجاره مستقیم به متقاضی می‌نمایند و بعضی از موسسات اجاره خودرو در سراسر دنیا بالغ بر ۵۰۰۰ خودرو را مالک هستند و در اختیار دارند.

اجاره خودرو شرایط اجاره آنها با شهر یا کشورهای دیگری متفاوت است و از یک شرکت به دیگری متفاوت است. به‌طور کلی، خودرو باید همان شرایطی که اجاره داده می‌شود، بازگردانده شود و اغلب نباید بیشتر از مسافت تعیین شده بیشتر بروند، در غیر این صورت هزینه اضافی کیلومتر باید پرداخت نماییند.

برخی شرکت‌ها حداقل یا حداکثر سن مجاز برای رانندگی تعیین کرده‌اند. در بعضی از کشورهای، سن قانونی برای اجاره خودرو ۲۵ سال باشد، ولی در ایران سن قانونی برای رانندگی ۱۸ سال است.

اجاره ماشین دایرکتینو

اجاره خودرو یکی از خدمات مجموعه بزرگ دایرکتینو می باشد. خدمات اجاره ماشین دایرکتینو در تمام شهر ها و شهرستان ها قابل ارائه می باشد. کرایه خودرو با قیمت مقرون به صرفه با خودروهای ایرانی و خارجی در این مجموعه خدمات رسانی می شود. خودروهای اجاره ای این شرکت به صورت با راننده و بدون راننده به مشتریان ارائه می شود. برای رزو خودروهای اجاره ای دایرکتینو می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و خودروی خود را رزرو کنید. اجاره خودرو دایرکتینو بدون هیچ گونه محدودیت تردد بین شهری به متقاضیان ارائه می شود. برای سفر بین شهر ها و تردد شبانه می توانید از خودروهای اجاره دایرکتینو بهره مند شوید.
ما قول می دهیم درخواست اجاره ماشین شما را در ۵ دقیقه نهایی کنیم. تنها کاری که باید  برای اجاره خودرو انجام دهید ارائه کارت شناسایی معتبر، گواهینامه رانندگی و مدرکی برای احراز مدرک شغلی و محل سکونت شما می باشد.
دایرکتینو در خدمات رسانی در زمینه اجاره اتومبیل در تهران و دیگر شهر های ایران در انواع مختلف نظیر اجاره ماشین عروس ، اجاره ون ، اجاره خودرو بدون راننده در خدمت شما عزیزان است. مشتریان عزیزان ما می توانند اجاره خودرو در تهران را با قیمت های بسیار ارزان در سایت پیدا کرده و از خدمات ما بهره مند شوند. تمام خودروهای موجود در سایت دارای صفحه مخصوص به خود بوده که در آن قیمت ها و مشخصات فنی خودرو ذکر شده است که می توانید پس از مشاهده قیمت، برای اجاره با شرکت تماس حاصل فرمایید.
موسسه اجاره ماشین دایرکتینو شرایطی را فراهم آورده تا بدون سند و چک خودرو اجاره کنید. قیت های اجاره ماشین تهران این شرکت به طور متوسط از شروع قیمت ۹۹ هزار تومان در روز می باشد. اما باید به این نکته اشاره کرد که برای اجاره خودرو حداقل ۱ روز قبل، باید ماشین اجاره ای مورد نیازتان را رزرو کنید.یکی از خدمات این مجموعه اجاره ماشین در کیش است که  این امکان فراهم آمده تا با قیمت های بسیار مناسب در این جزیره زیبا خودرو اجاره کنید.
  • سرویس کارواش رایگان قبل از تحویل هر خودرو
  • امداد رسانی در کمتر از یک ساعت
  • رزرو آسان و سریع خودرو در ۶۰ ثانیه
  • رزرو خودرو بدون پرداخت ودیعه
  • پوشش بیمه کامل بدنه و شخص ثالث برای هرخودرو
  • ارزان ترین قیمت ها در اجاره خودرو
اگر در کرایه اتومبیل استانداردهای بالایی را ترجیح می دهید، گزینه اجاره خودرو با راننده برای شما مناسب است! اجاره ماشین با راننده ، فرصت های ویژه تری را نسبت به اجاره خودرو بدون راننده به شما ارائه می دهد. کلیه خودروهای با راننده شرکت بدون ارائه هیچ نوع مدرکی قابل اجاره بوده و شرکت جهت رفاه حال مشتری های محترم ماشین درخواستی شما را در محل کار یا منزل و هتلی که در آن اقامت دارید همراه با راننده ای مجرب به شما تحویل خواهد داد.
اجاره خودرو بدون راننده بسیار پرمتقاضی می باشد. شرایط کرایه ماشین بدون راننده بسیار آسان می باشد. خودروهای بدون راننده با حداقل مدت زمان ۳ روز به مشتریان ارائه می شود. قیمت اجاره ی ماشین بدون راننده نیز به صورت روزانه محاسبه می شود. این نوع خدمات دایرکتینو بدون راننده می باشد و شخص اجاره کننده باید مدارکی را ارائه دهد که شامل گواهینامه و کارت شناسایی و دیگر موارد می باشد. خودروهای ایرانی و خارجی در دایرکتینو به مشتریان اجاره داده می شود.
دایرکتینو خدمات خودرو را در طیف وسیعی از خودروهای داخلی و خارجی به مشتریان خود عرضه می کند. این امر بدان معنی است که می توانید در این مجموعه وسیله نقلیه ای متناسب با نیاز و بوجه خود بیابید. تخیف های در نظر گرفته شده دایرکتینو بسته به اینکه شما چه خودرویی را برای کرایه انتخاب کرده و یا کرایه ماشین به صورت هفتگی می باشد، متفاوت است.
اگر تصمیم به رزرو هفتگی خودرو دارید می توانید تخفیف های در نظر گرفته شده برای هر خودرو را در صفحه قیمت ها مشاهده کرده. ما برای هر خودرو تخفیف ویژه ای در نظر گرفته ایم که می توانید پس از ورود به صفحه خودرو تخفیف را مشاهده کنید.
آیا قصد اجاره خودرو در تهران دارید؟ دیگر نگران نباشید. مهم نیست که کجا می خواهید بروید ، مهم نیست که شما به چه خودرویی نیاز دارید. ما با پوشش گسترده در سراسر ایران خدمات کرایه ماشین خود را ارائه می دهیم. دایرکتینو به شما کمک می کند ماشین اجاره ای مورد نیازتان را پیدا کنید.
کلیه خودروهای اجاره ایدایرکتینو تحت پوشش بیمه بدنه و شخص ثالث می باشد. ما این فرصت را برای شما فراهم آورده ایم تا با توجه به نیاز شما بیمه cdw که مخصوص به خودرهای اجاره ای است با پرداخت هزینه ای اندک در اختیارتان قرار دهیم.
دیگر فرصت های جذاب شرکت که برای مشتریان خود در نظر گرفته است رزرو آنلاین، تمدید مدت زمان کرایه ماشین و تخفیف در قیمت خودروها است. فقط کافی است مقصد و تاریخ سفر خود را مشخص کنید. ما بهترین پیشنهادات را از بهترین خودروهای کرایه ای را برای شما ارائه می دهیم تا بتوانید ماشین مورد نیازتان را در عرض چند ثانیه اجاره کنید.
خدمات ارائه شده در مجموعه دایرکتینو با توجه به انتظارات و نیاز مشتری متنوع بوده و از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. بسیاری از شرکت های اجاره ماشین در تهران برای رزرو خودرو مبلغی به عنوان ودیعه برای رزرو از مشتری دریافت می کنند. اما دایرکتینو بدون دریافت هیچ مبلغی خودرو را برای هر تعداد روز و زمانی که شما بخواهید رزرو می کند. به شما قول می دهیم که هرگز در دایرکتینو هزینه های اضافی از شما دریافت نخواهد شد.
برای رزرو خودرو مورد نظر خود همین اکنون با ما در تماس باشید.
خدمات ارزانترین اجاره خودرو در تهران را از دایرکتینو بخواهید. اجاره خودرو تهران شامل خودروهای ایرای و خارجی می باشد. قیمت اجاره ماشین ارزان قیمت از روزی ۲۳۰ هزار تومان شروع می شود.

سوالات متداول اجاره خودرو

ما نیاز به مدرکی برای احراز محل شغل و یا محل سکونت شما داریم + دریافت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی ( دیپوزیت ) + کپی از گواهینامه رانندگی و کارت شناسایی

مبلغ ودیعه مشتریان (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو ، به مشتری بازگردانده می شود

تمامی خودروهای این مجموعه دارای کامل ترین و بالا ترین سطح پوششی بیمه از جمله : بیمه شخص ثالث + بیمه بدنه + بیمه کارت طلایی + بیمه سرنشین خودرو می باشد وهمچنین مشتریان می توانند از دیگر بیمه هایی که از طرف مجموعه صادر می گردد استفاده نمایند

خیر، دایرکتینو هیچ گونه مبلغی بابت رزرو خودرو های بدون راننده از مشتریان دریافت نمی نماید

حداقل مدت زمان اجاره ماشین های بدون راننده ، ۳ روز می باشد و در خودروهای با راننده ، ماشین عروس ، ون و اتوبوس به صورت ساعتی و روزانه نیز می باشد

امتیاز به مطلب

امتیاز کامل

مطلب مفید

5

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

همچنین ببینید
بستن

تماس با کارشناس