خدمات خودرو

اجاره لندكروز

اجاره خودرو تویوتا لندکروز بدون راننده

اجاره خورو لندکروز در تهران و شهرستان با قیمت مقرون به صرفه و بصورت ماهیانه، هفتگی و روزانه انجام می شود. اجاره لندکروز تحت پوشش کامل بیمه بدنه، بیمه سرقت خودرو، بیمه خسارت ناشی از تصادف غیر مقصر و بیمه سرنشین خودرو است که به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار می گیرد.

اجاره خودرو لندکروز بدون راننده

اجاره لندکروز بدون راننده جزو خودروهای لوکس و تشریفاتی محسوب می شود. حداقل زمان اجاره توویتا لندکروز بدون راننده 3 روز می باشد. خودروهای لندکروز شرکت در دو تنوع رنگی سفید و مشکی موجود بوده که همگی مدل سال می باشند. خودرو تویوتا لندکروز در زمان تحویل کاملا تمیز و در بهترین شرایط فنی در اختیار مشتریان قرار می گیرد. پس خیالتان از بابت تمیزی خودرو راحت باشد.
قیمت های درج شده برای اجاره تویوتا لندکروز بدون راننده از 3 روز می باشد. در صورت اجاره لندکروز بیش از یک هفته شرکت تخفیف ویژه ای را برای شما در نظر خواهد گرفت که یکی از مهمترین مزیت های سعادت رنت نسبت به دیگر شرکت های رنت ماشین است. سعادت رنت دارای نماد اعتماد الکترونیک در بین شرکت های اجاره خودرو بوده، پس خیالتان آسوده باشد جذب رضایت شما برای ما در اولویت می باشد.

شرایط و مدارک لازم برای اجاره خودرو لندکروز

برای اجاره خودرو تویوتا لندکروز بدون راننده شرایطی آسان در نظر گرفته شده است که باید قبل از کرایه ماشین از آن مطلع باشید.این شرایط بسیار آسان است.

 • شرایط سنی مورد نیاز :
  داشتن حداقل سن 20 سال برای اجار خودرو الزامی می باشد.
 • گواهینامه رانندگی :
  گواهینامه رانندگی معتبرفرد متقاضی اجاره خودرو با حداقل اعتبار زمانی 6 ماه
 • مدارک شناسایی مورد نیاز :
  کارت ملی
 • احراز مدرک شغلی :
  گواهی معتبر اشتغال به کاربرای احراز مدرک شغلی و یا محل سکونت شخص اجاره کننده خودرو .
 • (گواهی شغلی يعنی: فيش حقوقی یا جواز كسب، اجاره نامه مغازه، نامه معرفی در سربرگ رسمی شركت با مهر و امضاء ، دفترچه تامین اجتماعی ، يا هر چيزی كه نشان دهنده ی شغل شما باشد، صرفا كارمند بودن مهم نيست، داشتن شغل مهم است.)

 • ودیعه نقدی (دیپوزیت) و چک :
  یک فقره چک یا سفته به مبلغ خودرو

پرداخت کل مبلغ کرایه در زمان تحویل خودرو از طریق پرداخت نقدی و یا کارت های اعتباری.

پرداخت مبلغی به عنوان ودیعه نقدی (دیپوزیت) که با توجه به نوع خودرو های درخواستی متفاوت می باشد.

مبلغ ودیعه نقدی (دیپوزیت) در زمان عودت خودرو به مشتری بازگردانده می شود.

شرایط اجاره لندکروز در بالا برای اجاره خودرو بدون راننده  بوده در صورت اجاره با راننده می توانید به صفحه مورد نظر مراجعه کنید.
ما در سراسر ایران دارای نماندگی فعال می باشیم و در صورت درخواست شما عزیزان خودرو را در شهر مورد نظر به شما تحویل خواهیم داد.

نوشته های مشابه

برای اجاره ماشین آفرود از جمله اجاره لندکروز در تهران و سایر شهرها بایستی قرارداد مشخص و واضحی را پیش از تحویل گرفتن خودرو، مطالعه و امضا کنید. البته شرایط درج شده در قرارداد اجاره لندکروز می‌تواند با توافق طرفین متغییر باشد، اما به طور عمومی متقاضی بایستی مدارک زیر را بهمراه داشته باشد:

– کارت شناسایی معتبر
– یک فقره چک یا سفته به مبلغ اتومبیل

و همچنین یکی از موارد زیر:

– سند ملکی به نام متقاضی خودرو
– 7 تا 10 درصد ارزش خودرو به عنوان ودیعه (برای خودروهای ایرانی پانزده درصد ارزش خودرو لحاظ می‌شود)
– توقف خودروی شخصی متقاضی در پارکینگ عمومی و تحویل سند آن

توجه: کرایه لندکروز بدون راننده و با راننده دارای شرایط و قیمت متفاوتی می‌باشد. بنابراین توصیه می‌شود در خصوص اجاره لندکروز در تهران و همچنین اجاره لندکروز بدون راننده با شماره تلفن‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل کنید. در صورت عدم پاسخگویی همکاران ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.

بیمه اجاره خودرو تویوتا لندکروز

اجاره تویوتا لندکروز دارای پوشش کامل بیمه بدنه است. یعنی شما در زمان تصادف نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای برای خسارت ندارید.

شرایط پوشش بیمه اجاره لندکروز بدون راننده :

بیمه بدنه و شخص ثالث بر روی همه خودروها هست اگر به دنبال بیمه ای کامل تر هستین بیمه کامل CDW و متوسط رو بهتون پیشنهاد میکنیم.

تحویل و عودت خودرو لندکروز

تحویل و عودت لندکروز در مکان های درخواستی مشتری در تهران و شهرستان ها امکان پذیر می باشد. هزینه تحویل و عودت خودرو در محل سکونت نیز بر عهده مشتری است. اجاره لندکروز در تهران جزو محبوب ترین خودروهای شاسی بلند در رنت ماشین شناخته می شود. لندکروزهای موجود در سعادت رنت در بالاترین شرایط کیفی قرار دارند و همگی مدل سال هستند.
سعادت رنت دارای سامانه رزرو آنلاین بوده که می توانید خودرو را برای هر مدت زمانی که می خواهید اجاره کنید. سیستم رزرو اجاره لندکروز بدون راننده کاملا رایگان بوده و شما نیاز به پرداخت هیچ نوع مبلغی نمی باشید. متقاضیان اجاره لندکروز برای اینکه بتوانند این خودرو را در اختیار داشته باشند باید چند روز زودتر برای رزرو این خودرو اغدام کنند.
لندکروزر کاملاً مجهز به تمام آنچه که شما برای یک سفر راحت را نیاز دارید در اختیار دارد. این خودرو با سه ردیف صندلی ظرفیت جابه جایی 8 مسافر را در اختیار شما قرار می دهد.

در خصوص کرایه تویوتا لندکروز در تهران بایستی به این نکته اشاره کرد که بیمه ماشین حتما و بدون هیچ شکی باید پیش از عقد قرارداد رسمی برای کرایه تویوتا لندکروز حداقل تا پایان قرارداد تمدید باشد.
لذا در مواقع بروز حادثه‌هایی پیش بینی نشده‌ی جانی و مالی در زمان مدت کرایه تویوتا لندکروز موارد مربوط به خسارات و صدمه های پیش بینی نشده و احتمالی مطابق با قوانین محاسبه می‌شود.
علاوه بر این موضوع به طور کامل واضح است که استفاده از بیمه اتومبیل در شرایط بروز حادثه برای خودرو تویوتا لندکروز اجاره ‌ای وابسته به رعایت موارد واضح از جمله داشتن گواهینامه راننده اجاره کننده و همچنین طابعیت از قوانین و ضوابط کلی راهنمایی و رانندگی است.

قیمت اجاره خودرو تویوتا در تهران و شهرستان‌ها: در ابتدا لازم به ذکر است که برای اطلاع از تخفیفات قیمت اجاره تویوتا لندکروز در تهران و شهرستان‌ها کافیست با همکاران ما تماس حاصل کنید و از جزئیات شرایط اجاره لندکروز و تحویل آن مطلع شوید.

همچنین کرایه لندکروز در تهران و شهرستان‌ها به شکل‌های متعددی از جمله اجاره روزانه، اجاره ساعتی، هفتگی و حتی کرایه به همراه راننده صورت می پذیرد. در واقع وقتی صحبت از قیمت اجاره خودرو تویوتا یا هر نوع دیگر از این خودرو میشود، قیمت اجاره تویوتا لندکروز در تهران نیز تابعی از مدت اجاره این اتومبیل و نوع خودرو رده بالا اجاره شده است.
مثلا در صورت اجاره تویوتا لندکروز در تهران به صورت هفتگی می‌توانید از همکاران ما در هنگام قرارداد اجاره تویوتا درخواست تخفیف در قیمت تمام شده بفرمایید. علاوه بر این مطلب اجاره تویوتا لندکروز در تهران به صورت شرایط ماهانه اتومبیل یا حتی به شکل سالیانه برای سازمان‌ها و ارگان‌ها و یا حتی فردی هم می‌تواند شامل تخفیف در محاسبه قیمت‌های کلی و تمام شده به دلیل مدت اجاره شود.
به هر روی برای آگاهی از قیمت اجاره تویوتا لندکروز می‌توانید هم اکنون و یا در هر زمان دیگری با شماره تماس‌های وب سایت تماس بگیرید.

متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که برای کرایه ماشین لندکروز در تهران بایستی مواردی را پیش از مراجعه حضوری کسب اطلاع نمایند. از جمله این موارد می‌توان به حقوق کرایه دهنده و همچنین حقوق کرایه کننده خودرو اشاره کرد.

ایرنت‌کار پس از سالها فعالیت در زمینه کرایه خودرو لندکروز در شهر تهران و با ارائه قیمت کرایه ماشین لندکروز مناسب ، مجموعه ای از نکات را گرد هم آورده و در مطلبی جداگانه برای شما مشتریان عزیز قرار داده است. کافیست جهت کسب اطلاع بر روی لینک زیر کلیک کرده و آن را مطالعه نمایید.

کیفیت

کیفیت خدمات عالی

کیفیت خدمات

5

امتیاز کاربر: 5 ( 1 نتایج)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن

تماس با کارشناس