خدمات منزل

تعمیر اجاق گاز

تعمیر اجاق گاز در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران توسط تیم متخصص دایرکتینو در محل کار یا منزل شما عزیزان انجام میگردد. توجه داشته باشید که تعمیرات اجاق گاز، فرگاز، گاز توکار یا مبله و … نیازمند تخصص است و حتما باید توسط تعمیرکار آموزش دیده و مجرب عیب یابی و رفع عیب گردد. دایرکتینو نسبت به برند و مدل دستگاه شما متخصص مربوطه را ارسال مینماید تا کیفیت دستگاه شما حفظ شود.

با استفاده از خدمات تعمیرات انواع اجاق گاز در دایرکتینو تا 75% در هزینه تعمیر صرفه جویی نمایید.

برندهای اجاق گاز که در دایرکتینو به تعمیرات آن میپردازیم به شرح زیر میباشد:

اسنوا، سینجر، آردل، آلتون، عادل گاز، رزگاز، هاردستون، دوو، امرسان، پادیسان، ماهان، بوش، الجی، میلتون، تکنوگاز، آریستون، سامسونگ، کنوود، میله، نف، لاجرمانیا، لوفرا، اخوان، آاگ، بلومبرگ، فریجیدر، الکترولوکس، ماژیک شف، استیل البرز، شف، ویرپول …

قیمت تعمیر اجاق گاز چقدر است؟

قیمت تعمیر اجاق گاز در «دایرکتینو» چقدر است؟ چه فاکتورهایی بر تعیین قیمت تعمیر اجاق گاز رومیزی یا فردار تاثیر می‎گذارد؟ آیا قبل از سفارش تعمیرات اجاق گاز می‌توان از قیمت‌ها مطلع شد؟

اینها متداول‌ترین سوالاتی است که مشتریان هنگام درخواست خدمات تعمیر اجاق گاز از ما می‌پرسند. اکنون قبل از پاسخ به این سوالات می‌خواهیم خیال‌تان را زودتر آسوده کنیم، و بگوییم که قیمت تعمیر اجاق گاز و تمامی تعرفه‌ها و نرخ‌ها از سوی اتحادیه و کارشناسان ما نظارت می‌شود، و قیمت ها کاملا شفاف هستند.

دلیل شفافیت قیمت‌های تعمیرات اجاق گاز چیست؟ به این دلیل که شما در حین ثبت سفارش و بعد از ذکر مشکلات اجاق گازتان می‌توانید قیمت‌هایی را که هریک از تعمیرکاران پیشنهاد می‌دهند به طور رایگان مشاهده کنید؛ و همچنین عواملی که روی قیمت تعمیر اجاق گاز تاثیر می‌گذارد.

تعمیر اجاق گاز

عوامل موثر بر هزینه تعمیرات اجاق گاز

قیمت تعمیر اجاق گاز، در وهله اول کاملا به تعداد خدمات مورد نیاز شما بستگی دارد. مثلا اگر مشکل دستگاه با تعویض ترموکوپل اجاق گاز رومیزی رفع شود، شما باید تنها قیمت ترموکوپل اجاق گاز و اجرت تعمیرکار را بپردازید.

نوشته های مشابه

اما ممکن است به خدمات دیگری مانند تعویض شیشه اجاق گاز، تنظیم شعله اجاق گاز رومیزی و … نیز نیار پیدا کنید. هرکدام از این موارد حجم کار تعمیرات اجاق گاز را بیشتر، و مبلغی را به فاکتور نهایی شما اضافه می‌کنند.

از طرفی، ایرانی یا خارجی بودن و مدل دستگاه شما نیز می‌تواند روی قیمت تعمیر اجاق گاز و خرید قطعات یدکی (در صورت نیاز) تاثیر بگذارد. با تمام این اوصاف، توجه داشته باشید که پس از اتمام تعمیر اجاق گاز، از شما مبلغی بیشتر از هزینه توافق‌شده اخذ نخواهد شد.

قیمت تعمیر اجاق گاز (Price of stove repair)

خدمات تعمیر اجاق گاز در «دایرکتینو»

با توجه به طیف گسترده تخصص تعمیرکاران فعال در «دایرکتینو»، هنگام ثبت سفارش می‌توانید مدل اجاق گازتان را به همراه چند عکس از آن ثبت کنید، تا تعمیرکارهایی که تخصص تعمیر اجاق گاز شما را دارند، به شما پیام دهند. در ادامه محبوب‌ترین خدمات تعمیرات اجاق گاز در این پلتفرم را ملاحظه می‌کنیم:

تعمیر اجاق گاز رومیزی

اجاق گازهای متفاوتی داریم که شیوه تعمیر هر کدام‌شان با دیگری فرق می‌کند. از جمله اجاق گازها می‌توان به اجاق گاز رومیزی یا اجاق گاز فردار اشاره کرد. یکی از مواردی که هنگام تعمیر اجاق گاز رومیزی باید توجه کرد، بلند کردن آن به شکلی است که صفحه اجاق دچار ترک خوردگی یا لپ پر شدن نشود.

توجه داشته باشید که علاوه بر تعمیر اجاق گاز رومیزی، دیگر خدماتی نظیر تعمیر هود، تعمیر یخچال، تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر ماشین ظرفشویی و … را نیز می‌توانید در «دایرکتینو» درخواست دهید.

تعمیرات اجاق گاز فردار

درخواست بالا برای تعمیر اجاق گاز فردار به دلیل محبوبیت این مدل در خانه‌های ایرانی است. فر اجاق گاز می‌تواند به علت‌های متفاوتی دچار مشکل شود. به عنوان مثال فر و یا شعله آن خاموش شود. در این صورت باید تعمیر فر آن را به متخصص تعمیر اجاق گار فردار بسپارید.

تعمیر اجاق گاز پیلوت

اجاق گاز پیلوت یکی از برندهای مشهور اجاق گاز است که در ایران هم نمایندگی دارد. برای اجاق گازهای پیلوت مانند هر برند دیگری، ممکن است مشکلاتی نظیر خراب شدن ترموکوپل (که معمولا با نعویض و پرداخت قیمت ترموکوپل اجاق گاز رفع می‌شود)، دود کردن، خاموش شدن شعله به وجود بیاید.

اگر برای تعمیر اجاق گاز پیلوت به دنبال متخصص هستید، حتما می‌توانید بهترین تعمیرکار اجاق گاز در شهر خود را در اپلیکیشن یا وب‌سایت ما پیدا کنید.

تعمیر اجاق گاز صفحه‌ای

اجاق گاز صفحه‌ای یکی از انواع اجاق گازهای مرسوم در خانه‌ها و شرکت‌هاست. این مدل مخصوصا در خانه‌های نوساز یا مکان‌هایی که بازسازی شده‌اند، و برای مصرف بهینه از فضای آشپزخانه کاربرد دارند. به همین جهت، تعمیر اجاق گاز صفحه ای جزو آن دسته از خدماتی است که تقاضای بالایی دارد.

مانند انواع دیگر اجاق گاز که پیش‌تر گفتیم، ساکن هر شهری مانند تهران یا … هستید، درخواست تعمیر اجاق گاز صفحه ای خودتان را ثبت کنید، تا با تعمیرکاران اجاق گاز تهران یا دیگر شهرها ارتباط برقرار کنید.

تعمیر اجاق گاز رومیزی

سایر خدمات عیب یابی اجاق گاز
عیب‌یابی و رفع مشکل مدل‌های مختلف شامل:

تعمیر اجاق گاز رومیزی
تعمیرات اجاق گاز فردار و تعمیر فر آن
تعمیرات اجاق گاز و کلیه قطعات دستگاه شامل:

تعویض و تعمیر ترموکوپل اجاق گاز
تنظیم شعله اجاق گاز رومیزی
تعویض شیشه اجاق گاز
تعمیر ترموستات، فندک و مشعل اجاق گاز
تعمیر برندهای مختلف ایرانی و خارجی شامل:

تعمیر اجاق گاز بوش, آریستون، دوو، پیلوت و …
تعمیر اجاق گاز اخوان، اسنوا و دیگر برندهای ایرانی

آشنایی با اجاق گاز و اجزاء تشکیل دهنده آن
اساس و لازمه تعمیر اجاق گاز رومیزی (توکار یا صفحه‌ای) و همچنین مدل‌های فردار، آشنایی با قطعات و بخش‌های مختلف آن است. از جمله قطعات اصلی این دستگاه‌های حیاتی زندگی امروزی برای آشپزی، می‌توانیم به عایق، چند راهه‌ها، شیرها، نازل‌ها، لوله‌های رابط، مشعل‌ها، شمعک (پیلوت)، ترموکوپل، فندک و ترموستات اشاره کنیم.

در مورد ساختار و تعمیر اجاق گاز فردار بخش‌های دیگری مانند بدنه، درجه تنظیم حرارت، ساعت زنگ‌دار و جوجه‌گردان هم داریم. سوخت هر دو مدل نیز گازهای قابل اشتعال مانند گاز طبیعی، پروپان یا بوتان است. تعمیرات اجاق گاز در کلیه مدل‌ها بدون مشکل توسط تعمیرکار انجام می‌شود.

اما اگر حس کردید هزینه تعمیر اجاق گاز برای شما نمی‌صرفد و بهتر است دستگاهی جدید را تهیه کنید، خوب است مدل‌های مختلف را بهتر بشناسید. گاز و فر اجاق گاز صفحه‌ای جداست و باید هرکدام را جداگانه تهیه کنید. شاید به نظرتان عجیب بیاید، اما در این حالت شما گزینه‌های به شدن متنوع‌تری برای انتخاب اجاق گاز و فر خواهید داشت.

یک مزیت دیگر نیز این است که اجاق گاز توکار به فضای کمتری در مقایسه با اجاق گاز مبله نیاز دارد. در طرف دیگر، اجاق گاز رومیزی یک گزینه اقتصادی است که در آشپزخانه‌هایی با پخت و پز کم مانند شرکت‌ها کاربرد زیادی دارد.

هزینه تعمیرات اجاق گاز تهران

رایج‌ترین مشکلات اجاق گاز، عیب یابی و تعمیر آن
در ادامه تعدای از ایرادات رایجی که باعث نیاز افراد به تعمیرات اجاق گاز می‌شود را بررسی کرده‌ایم. همچنین، آموزش تعمیر اجاق گاز را کوتاه مرور کرده‌ایم. اگر تجربه کافی در تعمیر اجاق گاز دارید و اجزا و قطعات آن را کاملا می‌شناسید، همین آموزش تعمیر اجاق گاز می‌تواند برای شما کافی باشد. اما اگر اینطور نیست، توصیه می‌کنیم که کار تعمیر اجاق گاز را به متخصصان آن بسپارید.

اجاق گاز جرقه نمی‌زند
عیب‌یابی: برای تعمیر اجاق گاز در این حالت باید از اجزاء ترانس جرقه، کلید یا ولوم جرقه را بررسی کرد. هر یک از این قطعات که معیوب شده باشد، اجاق جرقه نخواهد زد. البته قطع شدن سیم‌ها هم می‌تواند باعث این مشکل شود.

شعله‌های اجاق گاز روشن نمی‌شود
عیب‌یابی: علت روشن نماندن شعله اجاق گاز رومیزی و روشن نشدن آن، وجود مشکل در سوراخ‌های مشعل است. برای مثال، ممکن است سوراخ‌های مشعل یا پیلوت اجاق مسدود شده باشد. تعمیرات اجاق گاز در این حالت شامل تمیز کردن پیلوت با یک وسیله باریک یا برس است.

اگر اینکار پاسخگو نبود، برای تعمیر اجاق گاز باید پیلوت را تعویض کرد. البته توجه داشته باشید که برخی اوقات این اتفاق صرفا به دلیل خاموش بودن پیلوت می‌افتد.

شعله‌های اجاق گاز دیر روشن می‌شوند
عیب‌یابی: برای تعمیر اجاق گاز در حالت موارد باید ترموکوبل و ملحقات آن مانند سیم یا بوبین چک شود. این موقعیت ممکن است پرداخت قیمت ترموکوپل اجاق گاز را روی دست شما بگذارد.

شعله اجاق گاز زرد می‌سوزد
عیب‌یابی: زرد سوختن شعله اجاق گاز شما نشانه کافی نبودن نسبت هوای موجود در مخلوط است. برای تعمیرات اجاق گاز تنها باید صفحه مخلوط کن اجاق کمی باز شود.

حرارت به یک اندازه در شعله پخش کن دیده نمی‌شود
عیب‌یابی: اگر این ایراد را مشاهده کردید، به معنی وجود ایراد در ژیگلور (که گاز از آن رد می‌شود)، تنظیم هوای اجاق و یا سوراخ‌های شعله پخش کن آن است. برای تعمیر اجاق گاز باید هریک از این بخش‌ها را بررسی کرد تا منشا پیدا شود.

پیلوت خاموش می‌شود
عیب‌یابی: اگر پیلوت خاموش می‌شود؛ یعنی به اندازه کافی به آن گاز نمی‌رسد، و یا هوای وارد شده به مخلوط کن بیش از حد نیاز است. برای تعمیرات اجاق گازهای مخلوط کن‌دار که دچار این عیب می‌شوند، باید صفحه محفظه آنها را کمی بست.

قیمت تعمیر اجاق گاز فردار

شعله اجاق گاز وزش دارد و سروصدا می‌کند
عیب‌یابی: تعمیر اجاق گاز در این حالت مانند زمانی است که هوای زیادی وارد مخلوط کن شده و پبلوت خاموش می‌شود. یعنی برای برطرف کردن این مشکل تنها باید صفحه مخلوط کن را کمی ببندید.

شعله اجاق گاز دود می‌کند
عیب‌یابی: این مشکل به شما می‌گویند که مقدار گاز نسبت به هوا بیشتر است؛ و باید مقدار گاز را کم کنید.

شعله مشعل اجاق گاز خیلی بلند است
عیب‌یابی: این ایراد خطرناک از زیاد بودن میران گاز همراه با هوا ناشی می‌شود. این مورد نیازی به تعمیرات تخصصی اجاق گاز ندارد، و تنها باید گاز و هوا را کم کرد.

فر گاز در درجه تنظیم شده حفظ نمی‌شود
عیب‌یابی: این ایراد به دلیل تنظیمات نامناسب ترموستات فر خود را نشان می‌دهد. برای تعمیر اجاق گاز فردار در این حالت باید ترموستات فر را آزمایش و تنظیم کرد.

تعمیر اجاق گاز

تعمیر اجاق گاز در تهران و سایر شهرها

از جمله شهرهای تحت پوشش «دایرکتینو» تهران است. شما به راحتی و با کمتر از 3 دقیقه می‌توانید درخواست تعمیر اجاق گاز تهران را ثبت کنید، در کمتر از 30 دقیقه از چندین تعمیرکار اجاق گازی در تهران قیمت بگیرید و با مقایسه سوابق آن‌ها بهترین تعمیرکار مناسب را برای تعمیرات اجاق گاز رومیزی و فردار انتخاب کنید.

امیداریم با مطالعه این مطلب دید مناسبی درباره تعمیرات اجاق گاز به دست آورده باشید. فراموش نکنید، هر زمان که به خدمات عیب‌یابی و تعمیر انواع اجاق گاز نیاز داشتید و به دنبال بهترین تعمیرکارها در شهرتان بودید، یا می‌خواستید از هزینه تعمیرات اجاق گاز در بازار مطلع شوید، «دایرکتینو» آماده کمک به شماست.

تعمیر اجاق گاز در تهران

تعمیر اجاق گاز در تهران تخصص دایرکتینو میباشد.

تعمیر اجاق گاز، فرگاز ،گاز رومیزی ،فر و اجاق توکار در محل توسط تعمیرکار آموزش دیده تعمیرگاه و نمایندگی مجاز مرکزی دایرکتینو با کمترین هزینه، قطعات فابریک و ضمانتنامه رسمی در شمال، جنوب، غرب و شرق تهران محقق میشود.

مجموعه دایرکتینو در تهران با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب، متعهد و کارآمد مفتخر است انواع گازهای رومیزی، توکار، فر دار و … را در محل با ضمانت نامه 3 الی 12 ماهه رسمی تعمیر نماید.

دایرکتینو نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش اجاق گاز رومیزی، توکار یا مبله، فرگاز ایرانی و خارجی در سراسر تهران میباشد.

تعمیرات اجاق گاز در محل یا منزل

تعمیرات اجاق گاز در محل یا منزل شما عزیزان از دیگر خدمات دایرکتینو میباشد. توجه داشته باشید که تعمیرکاران دایرکتینو طبق اصول زیر به تعمیر اجاق گاز در محل میپردازند.

هنگام حضور تعمیرکار اجاق گاز در محل کلیه نکات بهداشتی رعایت میشود.
با رعایت قوانین مشتری مداری و زمانبندی طبق درخواست شما، تعمیرکار دایرکتینو در منزل شما حضور پیدا میکند.
با استفاده از به روزترین تجهیزات و متد خدمات در اروپا به عیب یابی و تعمیرات اجاق گاز در محل شما عزیزان پرداخته میشود.
در نظر داشته باشید که از مهمترین مزایای استفاده از خدمات تعمیرات اجاق گاز در محل، میتوان به نظارت مستقیم شما بر عملکرد تکنسین نام برد.

سرعت در خدمات تعمیر اجاق گاز

سرعت در خدمات تعمیر اجاق گاز را با دایرکتینو تجربه نمایید.

ابتدا با نزدیکترین شعبه تعمیرگاه مجاز اجاق گاز خود تماس حاصل فرمایید.
در صورت تماس با اپراتور؛ جهت رفع عیب اجاق گاز شما، مشاوره رایگان داده میشود تا بدون نیاز به تعمیرکار اجاق گاز مشکل شما برطرف شود.
در صورتیکه مشکل اجاق گاز شما جدی بود، ظرف مدت کمتر از یکساعت تکنسین متخصص مربوط به برند اجاق گاز شما (تعمیرکار آموزش و دوره دیده مربوط به همان برند) در محل حاضر میشود.
حتما بخوانید: نمایندگی تعمیرات اجاق گاز اخوان
هزینه تعمیرات و خدمات اجاق گاز
تعمیرکاران و مدیران مجموعه آی پی وقتی در محل مشتری بابت تعمیرات حضور پیدا میکردند و یا حضورا با مردم درد و دل میکردند، از نارضایتی های مردم بابت تعرفه های هزینه های نامعلوم میشنیدند ، هزینه هایی که تعمیرکاران متفرقه به دلخواه بدون تعرفه میگرفتند . این جمله را بارها ، شاید هرکدام از ما شنیده باشیم : در ایران خدمات پس از فروش بی معنا میباشد و نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی به مانند اروپا عمل نمیکنند . دایرکتینو با هدف رضایتمندی مشتری از الگوریتم مشتری مداری که در کشور های جهان اول حاکم میباشد پیروی میکند تا بهترین مبلغ برای ما ، شما عزیزان باشید .

گارانتی تعمیرات اجاق گاز در دایرکتینو

شاید براتون عجیب باشه !!! مگه میشه کسی تعمیر اجاق گاز رو هم گارانتی کنه ؟؟؟ بله میشه!! خدمات دایرکتینو گارانتی 12 ماهه داره ( نسبت به خدمات مربوطه ) . وقتی اجاق گازی به دست تکنسینهای مجموعه ما درست میشه دیگه خیالتون راحته راحت باشه چون ما به کارمون مطئمنیم برا همینم هم تعمیر اجاق گاز رو براتون گارانتی می کنیم که شما هم مطمئن باشید .

تعمیر گاز رومیزی

امروزه استفاده از گاز رومیزی بسیار پرطرفدار شده است. در نظر داشته باشید که در اکثر منازل به دلیل زیبایی در طراحی آشپزخانه از گاز رومیزی استفاده میشود. از این حیث تعمیر گاز رومیزی از اهمیت بالایی برخوردار است و برای حفظ کیفیت این دستگاه باید از خدمات تعمیرگاه مجاز بهره مند شوید. در نظر داشته باشید که در دایرکتینو با استفاده از قطعات فابریک و تعمیرکار مجرب به عیب یابی و تعمیرات گاز رومیزی شما پرداخته میشود و میتوانید به مانند روز اول از دستگاه خود استفاده نمایید.

تعمیر فرگاز

فرگاز امروزه بسیار پرطرفدار میباشد. امروزه با پرطرفدار بودن غذاهایی به مانند مرغ سوخاری، پیتزا، ماهی و … این دستگاه از محبوبیت بیشتری برخوردار است. توجه نمایید که تعمیر فرگاز نیازمند تخصص است و هرگونه خطایی در هنگام عیب یابی میتواند به دستگاه شما آسیب برساند و آن وقت است که از غذاهای خوشمزه خبری نیست.

توجه نمایید که در دایرکتینو با استفاده از به روزترین متد خدمات به عیب یابی و تعمیر فرگاز شما عزیزان پرداخته میشود. قابل ذکر است که ارائه خدمات با استفاده از قطعات فابریک و تعمیرکاران آموزش دیده و مجرب از مهمترین اصول برای حفظ کیفیت دستگاه و افزایش طول عمر آن میباشد.

تعمیر اجاق گاز مبله

اجاق گاز مبله یا توکار نسل جدیدی از دستگاه های گازسوز میباشد. تعمیر اجاق گاز مبله یا همان توکار توسط تیم مجرب دایرکتینو در منزل شما عزیزان بدون خروج دستگاه انجام میگردد. تعمیرکار دایرکتینو بعد از درخواست خدمات اجاق گاز مبله در کمترین زمان در محل شما حاضر میشود و اقدام به عیب یابی و رفع مشکل دستگاه شما با رعایت نکات بهداشتی و اصول خدمات در اروپا، میپردازد.

سوالات متداول تعمیرات فر، اجاق گاز، رومیزی، مبله و توکار
ولوم را هر زمانی که نگه میداریم شعله روشن نمیشود.
فندک اجاق گاز کار نمی کند.
در زمان طولانی شعله روشن میشود.
فر اجاق گاز گرم نمیکند.
شیشه فر اجاق گاز شکسته است.
شیشه اجاق گاز شکسته است.
صفحه دیجیتالی اجاق گاز کار نمیکند .
برد الکترونیکی اجاق گاز خراب شده و اجاق گاز روشن نمیشود.
بوبین اجاق گاز خراب است.
رموکوپل اجاق گاز خراب است.
معمولا قطعات مصرفی جهت تعمیر اجاق گاز؛ بوبین، ترموکوپل، استارتر، ولوم و سر شعله ها می باشند.

در ادامه به جواب سوال های زیر پرداخته ایم:

چرا اجاق گاز روشن نمی شود؟
چرا حرارت برای پخت کم است و یا اصلا حرارتی وجود ندارد؟
چرا المنت گرم نمی کند؟
چرا تایمر جلو نمی رود؟
چرا فندک جرقه می زند اما روشن نمی کند؟
برای کباب کردن حرارت کم است یا اصلا حرارت وجود ندارد؟
چرا فر بیش از حد داغ است؟
برنامه مشکل دارد!!
بعد از سیکل خود تمیز کنندگی، در باز نمی شود!
راهنمای تعمیر اجاق گاز
مجموعه دایرکتینو برای رفاه حال شما عزیزان آموزش تعمیرات اجاق گاز را تحت پوشش خود قرار داده است، تا با راهنمای کامل چنانچه فنی هستید به تعمیر اجاق گاز خود بپردازید. در نظر داشته باشید در آموزش و راهنمای تعمیر اجاق گاز به رفع عیب موارد زیر به صورت کامل و گام به گام پرداخته ایم:

ادامه جرقه زدن حتی بعد از اینکه اجاق روشن شده است، چیست؟

هنگامی که فندک دستگاه شما رطوبت داشته باشد این اتفاق خواهد افتاد، بنابراین لازم است آن را خشک کنید.
مورد بعدی بحث نظافت فندک می باشد که کثیف بود آن باعث بروز این مشکل خواهد شد.
باید طبق دستورالعمل دفترچه راهنما محصول فندک را تمیز کرد.
نهایتا در صورتیکه این موارد را بررسی کردید و نتیجه ای حاصل نشد رجوع به عیب یابی از اتصالات داخلی نمایید.
شعله در زمان سوختن پرش دارد و به رنگ آبی نمی سوزد؟

باید از درست قرار گرفتن مشعل ها مطمئن شد.
شیارهای خروجی که برای پخش کردن شعله هستند و نازل هایی که در شعله وجود دارد نباید به هیچ عنوان مسدود باشند.
چرا محیطی که اجاق گاز قرار دارد بوی گاز به مشام می رسد؟

. این مسئله خیلی مهم است در صورت بروز این مشکل شیلنگ گاز را بازرسی کنید ببینید آیا به درستی نصب شده است.
در ضمن باید دید در محل نصب کپسول نشتی وجود دارد یا خیر.
بنابراین باید در صورت لزوم شیلنگ گاز را تعویض نمایید و محل نصب کپسول را بازرسی فرمایید.
چگونه اجاق گاز خود را تمیز کنیم؟
نحوه تمیز کردن روی اجاق گاز
قسمت های لعابی را با آب ولرم و مواد شوینده بشویید. از وسایل ساینده استفاده نکنید.
کلاهک های شعله ها را با آب جوش و مواد شوینده بشویید.
برای لکه های سرسخت، از مواد معمولی شوینده و محصولاتی که در بازار هستند و خورنده نیستند استفاده کنید.
هرگز از پدهای پاک کننده، سیم ظرفشویی و اسید برای تمیز کردن اجاق گاز استفاده نکنید.
راهنمای تعمیرات فر
دلیل روشن نشدن مشعل ها در فرگاز چه می باشد؟

ابتدا وصل بودن گاز و سپس متصل بودن برق دستگاه.
همچنین باید فندک نیز بررسی شود که آیا به درستی کار می کند.
مشعل ها نیز باید به صورت صحیح در جای خود قرار گرفته باشند.
بوی بد هنگام استفاده از فرگاز به چه علت می باشد؟

در صورتی که برای اولین بار از دستگاه استفاده می کنید و این بو به مشام می رسد مسئله ای طبیعی است و مربوط مشعل می باشد.
در صورت تکرار استفاده از دستگاه این بو از بین خواهد رفت.
به چه دلیل مشعل مربوط به فر روشن نمی شود(مشعل مخصوص بریان کردن)؟

باید بررسی کرد آیا گاز و برق به دستگاه متصل است و مشکلی از بابت متصل بودن این دو مورد وجود ندارد.
مسئله جرقه زدن را به دقت بررسی کنید که باید هنگام فشار دادن دستگیره جرقه زدن انجام شود.
چرا لامپ فر کار نمی کند؟

باید دقت کنید دستگاه به برق وصل باشد.
در صورتیکه برای اولین بار از دستگاه استفاده می کنید ممکن است لامپ بصورت محکم بسته نشده باشد.
این امکان نیز وجود دارد که لامپ سوخته باشد که در این حالت باید برای تعویض آن اقدام کنید.
چرا با توجه به اینکه زمان پخت غذا به اتمام رسیده ،اما غذا نپخته است؟

در بخش محفظه فر، یک جدول وجود دارد که می توانید برای حل مشکل به آن رجوع کنید.
چگونه فرگاز خود را تمیز کنیم؟

تمیز کردن مقدماتی

تعمیر اجاق گاز

نحوه تمیز کردن فرگاز

فر خود را به صورت خالی در دمای ⁰C250 به مدت 30 دقیقه با در بسته روشن کنید.
چربی های باقیمانده در داخل فر با بوی خاص و کمی دود مانند از بین می روند.
داخل و خارج فر را با آب، کمی شوینده و دستمال تمیز کنید.

خارج فر

ترجیحا با آب گرم و مقداری مایع شوینده آن را تمیز کنید. ابتدا آن را به شدت بشویید و فورا با دستمال خشک کنید.
برای تمیز کردن لکه هایی که پاک نمی شوند، از محصولاتی که برای استینلس استیل ساخته شده اند استفاده کنید.

داخل فر

داخل فرا را وقتی هنوز گرم است، با استفاده از شوینده و آب داغ و یا مخلوطی از آب و سرکه تمیز کنید.
دیواره های داخلی را بعد از تمیز کردن با دستمال خشک کنید.
راهنمای تعمیر گاز رومیزی
چرا فندک الکتریکی گاز رومیزی به درستی کار نمی کند؟

برای حل این مشکل و تعمیر گاز رومیزی باید فضای بین شعله و فندک را مورد بررسی قرار داد که امکان دارد بر روی آن ها جرم وجود دارد در نتیجه باید آنها را تمیز کرد.
باید توجه داشته باشید برای جلوگیری از بروز این مشکل تمامی اجزای سرشعله نیز باید به درستی در جای خود قرار بگیرند.
دلیل یکنواخت نبودن سوختن شعله ها در اجاق گاز رومیزی چیست؟

ممکن است به دلیل قرار نگرفتن صحیح اجزای سر شعله باشد که لازم است آن را به طور صحیح در جای خود بگذارید.
در صورتی که جریان گاز وجود نداشته باشد یا جریان غیرطبیعی داشته باشد، چه باید کرد؟

برای تعمیر اجاق گاز رومیزی در این مرحله، باید به سراغ شیرمیانی رفته و از لحاظ جریان داشتن گاز آن را بررسی کنید همچنین این احتمال وجود دارد کپسول LPG خالی باشد.
در این صورت باید اقدام به بازکردن شیرمیانی وتعویض کردن کپسول نمایید.
چرا ترموکل اجاق گاز رومیزی به درستی کار نمی کند؟

ممکن است که مقداری دوده در بخش انتهایی ترموکل قرار گرفته شده باشد.
لازم است که برای حل این مشکل دوده ها و همچنین سر شعله هارا نیز پاک کنید.
چکار کنیم تا کمتر نیازمند تعمیرات اجاق گاز شویم؟
اگر میخواهید بدانید که چکار کنید تا کمتر نیازمند تعمیرات اجاق گاز شوید، توصیه های زیر را انجام دهید:

کلاهک های شعله اجاق گاز خود را به طور منظم چک کنید.
شعله پیوسته آبی رنگ نشان دهنده این است که اجاق گاز درست کار می کند.
وقتی شعله اجاق گاز زرد یا نارنجی باشد به این معنی ست که شعله ها نیاز به تمیز کردن دارند.
می توانید آشغال ها و کثیفی های جمع شده در حفره پیلوت را با یک سوزن از آن خارج کنید.
نکاتی مهم هنگام خرید از دیدگاه تعمیرکار اجاق گاز
نکاتی مهم هنگام خرید از دیدگاه تعمیرکار اجاق گاز به شرح زیر میباشد:

تعداد شعله های اجاق گاز را نسبت به تعداد نفرات اعضای خانواده و نیاز روزانه شما از اجاق گاز انتخاب نمایید.
نکات ایمنی اجاق گاز را رعایت کنید و بدانید اجاق گازهای دارای ترموکوپل و فندک از امنیت بالایی برخوردارند.
اجاق گازی را انتخاب نمایید که پیلوت داشته باشد چونکه هنگام سر رفتن شیر و یا خاموشی ناشی از باد مانع نشر گاز به خانه شما میشود و از ایمنی بالایی برخوردار است.
اجاق گاز با کیفیت و مدرن انتخاب نمایید تا در آینده مجبور به هزینه تعمیرات زیاد نشوید.
هنگام نصب اجاق گاز خود با شرکت خدماتی آن برند تماس بگیرید تا از گارانتی خارج نشود.
اگر بخواهیم گازها را به سه دسته تقسیم کنیم به شرح زیر می باشد:

اجاق گاز های با کیفیت ایرانی:

اخوان، پادیسان، ماهان

اجاق گاز های با کیفیت خارجی:

آریستون، الکترولوکس، لوفرا

اجاق گاز های لاکچری:

میله، نف، بوش

تعمیر اجاق گاز برندهای ایرانی و خارجی با بهترین کیفیت در مجموعه دایرکتینو محقق میشود.

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز

نمایندگی تعمیرات اجاق گاز در دایرکتینو مفتخر است پیرو قوانین رضایتمندی مشتری در اروپا به کار خود ادامه دهد، به یاد داشته باشید که هر کجای تهران یا کرج باشید کافی است با شماره های زیر تماس حاصل نمایید تا در همان روز در کمترین زمان و با کمترین هزینه مشکل اجاق گاز شما برطرف گردد.

مهم نیست که برند اجاق گاز شما اسنوا، سینجر، آردل، آلتون، عادل گاز، رزگاز، هاردستون، دوو، امرسان، پادیسان، ماهان، بوش، الجی، میلتون، تکنوگاز، آریستون، سامسونگ، کنوود، میله، نف، لاجرمانیا، لوفرا، اخوان، آاگ، بلومبرگ، فریجیدر، الکترولوکس، ماژیک شف، استیل البرز، شف، ویرپول … باشد. دایرکتینو نمایندگی تعمیرات اجاق گاز برندهای مختلف با بیش از نیم قرن تجربه در خدمت شما عزیزان میباشد.

کیفیت خدمات

کیفیت خدمات عالی

کیفیت خدمات

5

امتیاز کاربران: 4.7 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

تماس با کارشناس