خدمات منزل

تعمیر و سرویس تردمیل

تیم تعمیر تردمیل و سرویس تردمیل لوازم ورزشی و تناسب اندام دایرکتینو آماده اند و می توانند تعمیرات تردمیل و لوازم ورزشی شما را انجام دهند،ما شما و خانواده و مشتریانتان را دوباره با ورزش آشتی می دهیم. تکنسین های آموزش دیده ما دانش و تجربه تعمیرات تردمیل، دوچرخه ورزشی و الپتیکال باشگاه ورزشی و منزل شما یا هر سالن ورزشی را دارند و کاری می کنند که آنها سال های سال روان و ایمن کار کنند. اجازه دهید متخصصین دایرکتینو تعمیر تردمیل و تجهیزات تناسب اندام و وسایل ورزشی شما را بر عهده بگیرند.

تماس با کارشناسان

ارائه خدمات در شهرهای: تهران : ( شمال غرب شرق جنوب ) ، اسلام شهر ، ورامین ، رباط کریم ، شهرقدس ، ملارد ، ورامین ، شهریار ،شهرری ، پاکدشت ، اندیشه ، بومهن ، دماوند ، پردیس ، رودهن ، لواسان ، کهریزک ، پرند ، اندیشه ، کرج ، هشتگرد ، ماهدشت ، اشتهارد ، گرمدره ، کوهسار ، فردیس

تکنسین های دستگاه تناسب اندام تعمیر تردمیل و تعمیر و نگهداری منظم را برای مشتریان نیازمند فراهم می کنند. تردمیل شما خراب باشد یا تجارت شما به دنبال متخصصان معتمد برای نگهداری ماشین آلات شما باشد ، ما می توانیم به شما کمک کنیم! ما سالهاست که به مشتریان فردی و تجاری کمک می کنیم ، بنابراین می توانیم از عهده هر نوع وسیله ورزشی که در اختیار شما قرار دارد استفاده کنیم.

سرمایه گذاری زمان و هزینه برای تعمیر و نگهداری تجهیزات می تواند به طولانی شدن عمر تردمیل کمک کند و اطمینان حاصل کند که از تعمیر پرهزینه خط تعجب نمی کنید. آیا علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی کمک به شما هستیم؟ آیا می خواهید با تکنسین های دستگاه تناسب اندام شروع کنید؟

تعمیر و نگهداری سرویس تردمیل توصیه شده

هفتگی

سطح آج را پاک کنید (تمیز کننده را مستقیماً روی صفحه نمایش اسپری نکنید ، ابتدا روی پارچه بزنید).
کمربند راه رفتن را برای تراز بندی مناسب بررسی کنید.
اطمینان حاصل کنید که سیم سیم زیر کالسکه نیست.
اطمینان حاصل کنید که تمام دکمه های کنترل به درستی کار می کنند.

ماهانه

زیر هود آج وکیوم کنید.
تسمه محرک را برای تراز و ساییدگی مناسب بررسی کنید.
با بالا بردن آج به بالاترین ارتفاع ، زیر آج را خلا بگیرید.
سیم برق را از نظر وجود نقاط صاف یا شکستگی بررسی کنید.
تمام پیچ های کفن را محکم کنید.
برای تأیید عملکردهای مناسب ، آج را کالیبره کنید.

نوشته های مشابه

سه ماه یکبار

تسمه و عرشه روغن برای تولید مشخصات.
پیچ ارتفاع روغن
تمام پیچ ها و پیچ ها را بررسی کنید تا از محکم بودن آنها اطمینان حاصل کنید.

سالانه

همه موارد بالا را انجام دهید یا با ارائه دهنده خدمات محلی خود تماس بگیرید.

تعمیر تردمیل

در این مطلب به بررسی تعمیر تردمیل و تعویض قطعات سرویس تردمیل در دایرکتینو می پردازیم. پس در صورتی که تردمیل تان دچار مشکل و یا خرابی خاصی شده است، یا روشن نمی شود یا کار نمی کند یا مشکلاتی از این دست برای آن پیش آمده این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

چرا تردمیل خراب می شود؟

شاید این سوال برای شما نیز پیش آمده باشد که چرا تردمیل تان خراب شده است؟ برای پاسخ به این سوال ابتدا باید اجزای تشکیل دهنده یک تردمیل را بشناسیم. خرابی های تردمیل معمولا در یکی از این اجزا به وجود می آید.

تعمیر و سرویس تردمیل

موتور تردمیل

موتور اصلی تردمیل در زیر تردمیل و بخش جلویی آن کار گذاشته شده است. این موتور مهم ترین قطعه یک تردمیل می باشد. این موتور محرک اصلی تردمیل است و وظیفه آن حرکت دادن تسمه موتور است که باعث حرکت تسمه اصلی می شود. موتور سرویس تردمیل بر اساس قدرت و کیفیت ساختی که دارد می تواند مقاوم یا ضعیف باشد اما در هر حالت امکان بروز مشکل برای آن به دلایل مختلف وجود دارد. هنگامی که این موتور قابل تعمیر باشد تعمیرکاران ما به بهترین نحو آن را برای شما تعمیر می کنند. اما در هنگامی که موتور دیگر کار نمی کند و قابل تعمیر نمی باشد باید اقدام به تعویض آن کنید. برای تعویض موتور تردمیل باید به نوع سرویس تردمیل تان و قدرت و کیفیت موتور جدید توجه زیادی داشته باشید. تعمیرکاران ما در این مواقع راهنمایی های لازم را به شما می دهند.

موتور شیب تردمیل

تردمیل هایی که قابلیت تنظیم شیب برقی دارند دارای موتور شیب می باشند. این موتور در کنار موتور اصلی قرار می گیرد و وظیفه آن این است که با حرکت چرخ دنده حلزونی شیب تردمیل را تنظیم کند. اگر از تردمیل برقی استفاده می کنید باید به این قطعه و احتمال خرابی آن نیز توجه کنید. در صورت بروز مشکل برای موتور شیب تعمیرکاران ما آن را برای شما تعمیر می کنند. و در صورت نیاز به تعویض آن، راهنمایی های لازم را به شما خواهند داد.

قطعه الکترونیکی بالا

یکی از اجزای تردمیل که همیشه در معرض خطر خراب شدن قرار دارد قطعه الکترونیکی بالای تردمیل است. ارتباط کاربر با سرویس تردمیل از طریق این قطعه و به وسیله کلیدها و صفحه نمایش روی آن صورت می پذیرد. این قطعه الکترونیکی دارای یک برد بسیار حساس می باشد که در صورت بروز مشکل باز کردن آن توسط خودتان به هیچ عنوان توصیه نمی شود. تعمیرکاران ما همواره آماده ارائه خدمات تعمیر برد الکترونیکی، تعمیر و تعویض صفحه نمایش و تعمیر قطعه الکترونیکی بالای تردمیل شما می باشند.

قطعه الکترونیکی پایین

تغذیه انرژی بخش های مختلف تردمیل از طریق قطعه الکترونیکی پایین تردمیل صورت می پذیرد. این قطعه که در پایین قسمت جلویی و کنار موتور تردمیل قرار دارد وظیفه برق رسانی به موتور اصلی، موتور شیب، قطعه الکترونیکی بالا و دیگر قطعات تعمیر تردمیل را دارد. در مواقعی که سرویس تردمیل روشن نمی شود، یا روشن شده اما کار نمی کند و مواردی از این دست مشکل از قطعه الکترونیکی پایین تردمیل می باشد. از آنجا که تعمیر این قطعه باید توسط یک فرد متخصص انجام شود، در هنگام بروز مشکل برای آن کافی است با ما تماس بگیرید تا تعمیرکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن به تعمیر قطعه الکترونیکی پایین تردمیل شما بپردازند.

سنسور سرعت تردمیل

یکی از مهم ترین قطعات هر تردمیل که نیاز به سرویس مداوم دارد سنسور سرعت تردمیل است. در صورتی که این سنسور را و به طور کلی تردمیل خود را سرویس نکنید احتمال خرابی برای این سنسور حساس بالاتر می رود. در صورتی که سنسور تردمیل تان خراب شود، تعمیر تردمیل کار نمی کند. برای تعمیر آن کافی است با ما تماس بگیرید. تعمیرکاران ما همیشه آماده تعمیر و تعویض سنسور سرعت تردمیل شما می باشند.

تسمه اصلی، تسمه موتور، غلتک

هنگامی که تردمیل را روشن می کنید موتور تردمیل به چرخش درمی آید و تسمه موتور را می چرخاند. تسمه موتور که به غلتک ها متصل است باعث حرکت غلتک ها می شود. تسمه اصلی تردمیل نیز که روی غلتک ها سوار شده است به حرکت در می آید. این سه جزء که از اجزای مکانیکی تردمیل ها هستند کمتر از بقیه اجزا در معرض خرابی قرار دارند. اما در هنگام بروز مشکل برای این قطعات باید اقدام به تعویض آن ها کنید که تعمیرکاران ما این کار را برای شما انجام خواهند داد.

شاسی و تخته تردمیل

شاسی تردمیل در واقع اسکلت اصلی تردمیل می باشد و تمام قطعات تردمیل روی این شاسی قرار می گیرند. سرویس تردمیل نیز همان تخته ای است که تسمه دور آن قرار می گیرد. در صورت بروز مشکل برای هر کدام از این قطعات برای تعمیر یا تعویض آن ها باید به یک تعمیرکار حرفه ای رجوع کنید. تعمیرکاران ما در دایرکتینو همواره آماده تعمیر و تعویض شاسی و تخته تردمیل شما می باشند.

خدمات تعمیر تردمیل در دایرکتینو شامل تعمیر و تعویض هر کدام از قطعاتی که در بالا ذکر شد و دیگر قطعات تردمیل می باشد. اگر نمی دانید مشکل تردمیل تان از کدام قطعه است جای هیچ نگرانی نیست چرا که همکاران ما قبل از تعمیر، به عیب یابی تردمیل شما می پردازند. همچنین برای سرویس تردمیل خود نیز می توانید با ما تماس بگیرید.

تعمیر تردمیل در محل

شاید شما یک باشگاه بدنسازی یا باشگاه ورزشی داشته باشید، شاید از سرویس تردمیل در خانه تان و به صورت شخصی استفاده می کنید، در هر صورت در هنگام بروز هر گونه مشکل برای تردمیل تان کافی است با ما تماس بگیرید. متخصصان و تعمیرکاران ما همواره آماده هستند تا با حضور در محل شما تردمیل تان را مورد تعمیر قرار دهند.

کدام برندهای تولید کننده تردمیل را برای شما تعمیر می کنیم؟

تمام سعی ما این است که تا آنجا که می توانیم رضایت شما عزیزان را جلب کنیم. از این رو تمامی برندهای تولید کننده تردمیل از برندهای شناخته شده و معروف تا برندهای متفرغه را برای شما تعمیر می کنیم. مانند برندهای:

پاور فرست power first
توربو فیتنس Turbo Fitness
ویژن فیتنس Vision Fitness
جت ست Jot Sat
پاور لند PowerLand
جک اکسر JKexer
هورایزن Horizon
پرو فرم Pro Form
اس ای جی SEG
نردیک ترک Nordic Track
اینتنزا Intanza
تایتان فیتنس Titan Fitness
سول Sole
تنتوری Tunturi
سام استور
هلث استریم
و …

لیامز + هیراکاوا / استون / گتی ایماژ

اگر به تمرینات تردمیل علاقه دارید ، وقتی وسایل ورزشی شما به درستی کار نمی کنند ، تناسب اندام شما آسیب می بیند. اما با وجود تمام قطعات و قطعات تردمیل ، تعیین مسئله و اینکه آیا خودتان می توانید آن را برطرف کنید یا به یک متخصص نیاز دارید ، دشوار است.

دن تامپسون ، صاحب تعمیرات تناسب اندام Huff-n-Puff در منطقه شیکاگو ، توضیح می دهد که رایج ترین مسائل این است که سرویس تردمیل شروع یا کار نمی کند. کمربند پیاده روی می لغزد یا می چسبد. یا صداهای جدیدی مانند کوبیدن ، تیک تاک ، جیرجیر یا خراشیدن را می شنوید. (مانند هر دستگاهی ، قطعات متحرک نیز سر و صدا ایجاد می کنند ، اما اگر به طور قابل توجهی بلندتر شود یا طبیعی به نظر نرسد ، ممکن است مشکلی ایجاد شود.)

رایج ترین قطعات تردمیل که نیاز به تعمیر دارند

بیشترین مشکلات در کمربند ، موتور و عملکردهای الکترونیکی رخ می دهد.در اینجا چیزی است که باید جستجو کنید:

تسمه : به مرور زمان ، کمربند راه رفتن و کمربند رانشی شل می شوند و باید کشیده و تراز شوند. اگر کمربند در هر پا بایستد یا دچار تردید شود ، این مسئله به احتمال زیاد به وجود می آید. تعیین اینکه کدام کمربند باید کشیده شود مهم است زیرا کشش بیش از حد هر یک از تسمه ها می تواند منجر به سو mal عملکرد صفحه کنترل موتور شود.
موتور : بیشتر تردمیل ها دارای ضمانت هستند ، اما اگر موتور شما از آن تاریخ گذشته بسوزد ، ممکن است لازم باشد آن را تعویض یا حداقل دوباره کالیبره کنید.
الکترونیک : چه پنل کنترل شما روشن نشود و چه تردمیل ناگهان متوقف شود ، ممکن است یک مشکل برق مقصر باشد. این کار می تواند به راحتی تعویض باتری های جدید باشد ، اما ممکن است راه حل های پیچیده تری مانند تنظیم سیم کشی وجود داشته باشد.

بسته به سطح راحتی مکانیکی و الکتریکی خود ، می توانید خودتان اقدام به تعمیر کنید یا از طریق خط پشتیبانی مشتری سازنده خود در مورد تشخیص کمک بگیرید. همچنین ممکن است بتوانید فیلم هایی را به صورت آنلاین نشان دهید که نحوه انجام تعمیرات ساده را نشان می دهد.

با این حال ، اگر درپوش موتور دستگاه خود را برداشته و فوراً فکر می کنید خیلی عمیق هستید ، احتمالاً بهتر است با یک متخصص تماس بگیرید. همانند سایر تجهیزات تخصصی ، یک تکنسین حرفه ای تعمیرات می تواند یک دلیل اصلی را تشخیص دهد و آزمایش کند که ممکن است فوراً برای شما مشخص نباشد.از کجا می توان یک حرفه ای پیدا کردانجام جستجوی آنلاین برای تعمیر تردمیل می تواند گیج کننده باشد – شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که با شخصی تماس می گیرید که می تواند به حل مشکل شما کمک کند ، اما اغلب گزینه های زیادی وجود دارد. این سایت ها برای کمک به هدایت جستجوی شما لیست ارائه دهندگان تعمیرات تردمیل یا بررسی مشتری را ارائه می دهند. این سایت دارای یک لیست جامع از ارائه دهندگان خدمات مجاز برای ایالات متحده توسط ایالت و کانادا است. برای ارتباط با ارائه دهنده می توانید خودتان از لیست آنها با ارائه دهندگان تماس بگیرید یا خدمات آنها را خریداری کنید.
به عنوان یک سرویس اشتراکی به شما امکان می دهد رتبه بندی ها و توصیه های مربوط به تعمیر تردمیل و تجهیزات بدن سازی را در منطقه خود جستجو کنید. اشتراک رایگان اکنون به شما امکان دسترسی به لیست ها را می دهد ، یا می توانید با برنامه های پولی مزایای بیشتری دریافت کنید.
در این بستر محبوب رتبه بندی ، بررسی ها و اطلاعات تماس ارائه دهندگان منطقه خود را مشاهده کنید.

تعمیر و سرویس تردمیل

در هنگام تعمیر تردمیل چه باید پرسید

اگر در تعمیرات مکانیکی یا تجهیزات مهارت کافی ندارید ، دانستن اینکه چه سوالی می توانید بپرسید طاقت فرسا به نظر می رسد. در اینجا چند نشانگر در مورد نکات اساسی اما مهم وجود دارد که باید با ارائه دهنده خدمات پاک کنید:

هزینه های کالای خانگی : سرویس تردمیل یک کالای بزرگ و سنگین است. این احتمال وجود دارد که بخواهید کسی به جای مشکل داشتن در بردن آن به مغازه برای انجام تعمیرات به شما مراجعه کند. با جزئیات نحوه تنظیم قرار ملاقات و صرف ورود به خانه چه هزینه هایی را در بر خواهید گرفت.
خدمات تحت پوشش گارانتی : اگرچه ممکن است قطعات تحت گارانتی باشند ، ممکن است زمان ارائه دهنده تعمیر از جیب شما بیرون بیاید. ضمانت نامه همراه تردمیل را حتماً بخوانید و با تاریخ خرید ، رسید و سایر مدارک آماده باشید. اگر ضمانت کاغذی را گم کردید ، ممکن است بتوانید یکی را در وب سایت سازنده پیدا کنید.
زمان مورد نیاز برای تعمیرات : اگر تردمیل مجبور است به یک مغازه برود ، زمان تخمینی را برای تعمیر در نظر بگیرید تا بدانید که چه مدت بدون آن خواهید بود. سوال کنید که چگونه در مورد پیشرفت تعمیر به روز می شوید و در صورت کشف قطعات بیشتری که نیاز به تعمیر یا تعویض دارند ، هزینه اضافی اعمال می شود.

چگونه مشکلات متداول تردمیل را برطرف کنیم

چرخ تردمیل شکستهنمایش تردمیل شکسته
همه ما می دانیم که تردمیل ها علاوه بر یک ورزشگاه خانگی ، یک تمرین قلب و عروق موثر و نسبتاً ایمن را ارائه می دهند. مانند اکثر دستگاه های تمرینی ، تردمیل گاهی اوقات ممکن است با مشکلاتی روبرو شود ، خصوصاً اگر مرتباً از آن استفاده می کنید. تردمیل ها از طیف وسیعی از اندازه ها ، شکل ها و ویژگی ها وجود دارند – اما چندین مشکل اساسی در اکثر انواع دستگاه های تردمیل وجود دارد. اگر سریع به این مشکلات پاسخ دهید ، می توانید آسیب را به حداقل برسانید و از هرگونه خرابی جلوگیری کنید. بیاموزید که چگونه با استفاده از این نکات موثر برای تعمیر تردمیل معمولی تردمیل را تعمیر کنید و اگر این به شما کمک نمی کند از راهنمای خریداران سرویس تردمیل استفاده کنید زیرا ممکن است برخی از اشاره گرها را نیز ارائه دهد.

سرعت نامنظم

اگر سرعت شما در حال کار تغییر کند ، ممکن است مشکلی در دستگاه شما ایجاد شود. ابتدا با بررسی کتابچه راهنمای کاربر برای تنظیم سرعت توصیه شده شروع کنید. دستگاه را روی تنظیمات توصیه شده تنظیم کنید اما سوار نشوید. تردمیل را برای چند دقیقه مشاهده کنید و ببینید آیا در تسمه فشار خاصی وجود دارد یا خیر. در صورت وجود ، این اغلب نشانه این است که شما به کمربند جدیدی نیاز دارید. اگر دستگاه خاموش شود ، ممکن است مشکلی در موتور وجود داشته باشد یا دستگاه دارای مدار معیوبی باشد.

کمربند لغزشی

اگر هنگام استفاده از تردمیل احساس لغزش دارید ، ممکن است نیاز به تعمیر جزئی تردمیل داشته باشد. برای رفع مشکلات تردمیل مرتبط با لغزش ، کمربند دویدن را مرتب و محکم کنید. کمربندها در صورت اصطکاک زیاد یا سفت شدن بیش از حد ممکن است بلغزانند. برای بررسی اینکه آیا کمربند خیلی محکم است ، آن را در مرکز بلند کنید. باید تقریباً دو تا سه اینچ فاصله داشته باشد. در غیر این صورت ، کمربند خیلی محکم است.

بدون نمایشگر

وقتی مشکلی در نمایشگر کنسول پیش می آید ، راه حل معمولاً چیز جزئی است. برای رفع نمایشگرهای کنسول تردمیل ، طول سیم برق و سیم های قابل مشاهده را بررسی کنید. باتری های فرسوده یا سیمهای چین دار باید تعویض شوند. تعمیرات تردمیل مرتبط با تردمیل ها با وانت مغناطیسی روی چرخ لنگر شامل یک معاینه دقیق است. ممکن است آهن ربا افتاده باشد و ممکن است نیاز به تعویض باشد. اگر کنسول به صورت استاتیک توسعه یابد ، ممکن است قطع کننده مدار نیاز به تنظیم مجدد داشته باشد. برای رفع این مشکل سیم برق را به مدت 60 ثانیه از برق جدا کنید.

بوی سوختن

اگر بوی سوزاندن تردمیل را تجربه می کنید ، تعمیرات تردمیل ممکن است نیاز به اصلاحات جزئی تا اساسی داشته باشد. بلافاصله تردمیل را خاموش کرده و سیم برق را از دیوار جدا کنید. از علل متداول سوزاندن بوی تردمیل می توان به اصطکاک بین عرشه و پشت و یا ایجاد اتصال کوتاه در سیم کشی ، وسایل الکترونیکی یا موتور اشاره کرد. این مشکلات می تواند به طور بالقوه باعث آتش سوزی شود ، بنابراین ترمیم فوری تردمیل ضروری است.

موتور غیر فعال

تعمیر موتور تردمیل غیرفعال می تواند یکی از پرهزینه ترین تعمیرات تردمیل باشد که ممکن است صاحب آن با آن روبرو شود. اگر موتور با سرعت کامل روشن شود ، قابل تنظیم نباشد و همچنان به کار نپردازد یا ضعیف کار کند ، ممکن است نیاز به تعویض باشد. تردمیل هایی که با سرعت کامل روشن می شوند اغلب با مدارهای خراب روبرو می شوند. این مشکلات نامنظم می تواند به موارد ایمنی منجر شود. در صورت امکان تعمیر موتورهای تردمیل امکان پذیر نیست. ممکن است مدار یا موتور کاملاً توسط یک حرفه ای تعویض شود.

کمربند گرم شده

اصطکاک زیاد روی تسمه در حال اجرا می تواند باعث گرم شدن تسمه و عدم عملکرد صحیح آن شود. تردمیل نیاز به روغن کاری دارد تا میزان اصطکاک بین سکو و تسمه را محدود کند. وقتی اصطکاک به یک نقطه خاص افزایش می یابد ، دستگاه به طور خودکار خاموش می شود. این ممکن است دلیلی برای توقف ناگهانی دستگاه باشد. سعی کنید کمربند را چرب کنید تا ببینید آیا مشکل برطرف شده است. در نهایت ، ممکن است نیاز به تعویض کمربند باشد.

معمولاً هنگام یادگیری نحوه تعمیر تردمیل با برخی از مشکلات روبرو می شوید. در حالی که مشکلات ذکر شده در بالا مشکلات رایج مربوط به دستگاه های تردمیل است ، اما راه حل آن همیشه آسان نیست. قبل از استفاده مجدد از دستگاه ، ممکن است نیاز به تعویض کامل قطعات تردمیل باشد. مهم است که یاد بگیرید چگونه تردمیل را به روش صحیح درست کنید تا از آسیب دیدن خود و آسیب رساندن به دستگاه جلوگیری کنید. عیب یابی سرویس تردمیل می تواند به تعیین نقطه خرابی دستگاه کمک کند. همچنین به شما این امکان را می دهد که خودتان یا با کمک یک تکنسین ماهر تعمیر قطعات را تعمیر یا تعویض کنید.

سوالات متداول در مورد مشکلات تردمیل معمول

از کجا می توانم کلید ایمنی جایگزین تردمیل خود را تهیه کنم؟

شما می توانید یک کلید ایمنی تعویض مستقیم از سازنده تردمیل دریافت کنید. گزینه دیگر خرید کلید ایمنی تردمیل جهانی از آمازون یا هر فروشگاه لوازم ورزشی است.

از کجا می توان روان کننده تردمیل خود را خریداری کرد؟

لطفا قبل از خرید روان کننده تردمیل کتابچه راهنمای کاربر خود را بررسی کنید زیرا برخی از تردمیل ها به نوع خاصی نیاز دارند. شما می توانید روان کننده تردمیل را مستقیماً از تولید کننده تردمیل یا از هر فروشگاه لوازم ورزشی خریداری کنید.

چگونه تردمیل خود را دوباره راه اندازی کنم؟

روند تنظیم مجدد تردمیل سریع است اما بسته به تردمیل متفاوت است. به طور معمول دکمه تنظیم مجدد یا سوراخ تنظیم مجدد در جایی از کنسول شما وجود دارد. لطفاً برای تنظیم مجدد درست تردمیل خود با دفترچه راهنمای خود مشورت کنید.

راهنمای تعمیرات و نگهداری مشترک تردمیل

آیا تردمیل شما شکسته است یا به درستی کار نمی کند؟

چه بخواهیم و چه نخواهیم ، این بهانه ای برای قرار دادن روتین ورزش در وقفه نیست. سرویس  تردمیل ناکارآمد یا ضعیف همیشه به این معنی نیست که شما باید یک تکنسین گران قیمت تجهیزات ورزشی را فراخوانی کنید. در عوض ، این دستگاه ساده مجموعه ای از قطعات را دارد که درک آن برای اکثر افرادی که خودتان انجام می دهند آسان است و تعمیر آنها به همین راحتی است.

درک تردمیل و تعمیر 101
تردمیل می تواند یک روش خارق العاده برای ورزش زمانی باشد که فکر می کنید ورزش قبلاً امکان پذیر نیست. تردمیل ها که معمولاً در یک اتاق خواب اضافی ، گاراژ یا اتاق تناسب اندام قرار دارند ، به شما امکان می دهند تا هوای نامساعد را نادیده بگیرید و برنامه تناسب اندام خود را حفظ کنید.

اگر از قبل تردمیل دارید ، از مزایای آن می دانید. اما آیا می دانید واقعاً چگونه کار می کند؟ قبل از اینکه بتوانید به طور موثر و ایمن دستگاه خود را تعمیر کنید ، چند جنبه از عملکرد آن را درک کنید:

با برق کار می کند
اکثر تردمیل ها به صورت دستی کار نمی کنند (البته تعداد کمی از آنها). هنگامی که کاربران راه می روند ، دستگاه معمولاً از 2 اسب بخار (اسب بخار) استفاده می کند. دویدن به این معنی است که موتور تردمیل باید تا حدود 3 اسب بخار افزایش یابد. کاربران سنگین تر ، حتی بیشتر از موتور مالیات می گیرند. برای کاربران بالای 200 پوند ، دستگاه تقریباً 0.5 اسب بخار سخت تر کار می کند.

کلید ایمنی
امروزه بیشتر تردمیل ها فقط زمانی کار می کنند که کلید ایمنی به کنسول وارد شود. انتهای دیگر بند نایلونی به پیراهن شما متصل می شود. اگر مجبور شوید زمین بخورید و بیفتید ، کلید جلوگیری کرده و آسیب دیدگی را به سرعت متوقف می کند. یک نکته برای جلوگیری از آسیب دیدن کودکان در تردمیل ، برداشتن و پنهان کردن کلید ایمنی هنگام استفاده نیست. بدون کلید ، کودکان نمی توانند تردمیل را روشن کنند.

پنج عنصر اصلی

مهم نیست که چند پیشرفت در طول سالها انجام شده است ، سرویس تردمیل ها هنوز فقط دارای 5 گروه اساسی از قطعات هستند:

تسمه تردمیل
عرشه (منطقه صاف زیر کمربند)
غلتک (در جلو و عقب ، که کمربند را حرکت می دهد)
موتور (که توسط محفظه محافظ موتور پوشانده شده است)
کنسول (جایی که وسایل الکترونیکی در آن قرار دارد) 1 2
7 راه برای ایمن ماندن – نگهداری و تعمیر تردمیلقراردادن تصویر
در تردمیل خود ایمن بمانید
صدمات برجسته این تصور را ایجاد کرده اند که تردمیل ها ذاتاً ناامن هستند. شوهر شریل سندبرگ مدیر عامل فیس بوک روی تردمیل درگذشت. کارن هینتون ، دبیر مطبوعاتی شهردار نیویورک در یک سانحه تردمیل دچار جراحات اساسی شد.

اما این موارد بسیار نادر است: کمیسیون ایمنی کالاهای مصرفی ایالات متحده تنها گزارش داده است که شصت مورد مرگ در تردمیل در یک دوره دوازده ساله وجود دارد. اکثر آنها کشیدگی ها و برجستگی های جزئی هستند.

اگر مراحل ایمنی را دنبال می کنید ، باید خوب باشید. هنگام سوار شدن دستگاه مطمئن شوید که در حال کار نیست. از ریل های ایمنی استفاده کنید ، اما به آنها اعتماد نکنید. کلید ایمنی را به خود وصل کنید. از یک سرعت راحت عبور نکنید. به جلو نگاه کنید ، نه به پای شما. و هرگز از تردمیل متحرک قدم نزنید.

مسائل مربوط به ایمنی تعمیر
قبل از تعمیر تردمیل حتماً تردمیل را از منبع برق آن جدا کنید. اگر روی تردمیل کار کنید که به طور ناگهانی دوباره شروع به کار می کند ، آسیب جدی می بینید. برای افزایش حاشیه ایمنی ، کلید ایمنی اضطراری را نیز از کنسول بردارید.

ابزارهایی که ممکن است بخواهید:
100٪ روان کننده سیلیکون
پارچه پنبه ای نرم
پاک کننده غیر ساینده
مجموعه آچارهای آلن معمولی
آچار آلن بزرگ T شکل قابل تعویض برای تنظیم غلتک عقب (در صورت عدم تهیه دستگاه ، به دنبال جایگزین آن باشید)
قطعات اضافی یا جایگزینی که ممکن است بخواهید
تعویض سیم برق
کلید ایمنی اضافی
کمربند موتور درایو
سیم کنسول
تسمه تردمیل
قرقره غلتکی
رفع کمربند تردمیل – تعمیر و نگهداری و تعمیر تردمیلقراردادن تصویر
رفع مشکلات تسمه تردمیل
کمربند راه رفتن / دویدن قلب و روح تردمیل شماست. بعد از موتور ، کمربند بیشترین کار را انجام می دهد و بیشترین سو of استفاده را می کند. در نتیجه ، این جایی است که بیشتر مشکلات رخ می دهد.

کمربند خیلی شل یا تنگ

یک قانون کلی برای تعیین اینکه آیا تسمه شما از سختی محکم برخوردار است ، بلند کردن کناره کمربند ، در وسط کمربند است و باید بتوانید آن را حدود دو یا سه اینچ بلند کنید. اگر نتوانستید آن را آنقدر بالا ببرید ، کمربند خیلی محکم است: اگر کمربند آنقدر گشاد است که می توانید به زیر دست خود به کل دست خود برسید ، خیلی شل است.

به ندرت کمربند کشیده دلیل لغزش کمربند است. در عوض ، ممکن است مسئله این باشد که غلتک عقب نیاز به تنظیم دارد. از آچار بزرگ آلن به شکل T استفاده کنید و پیچ های کشش عقب را در حدود یک چهارم دور ببندید. اگر کمربند خیلی سفت است ، حدود یک چهارم دور آن را باز کنید. 5

خود کمربند را از بین می برد

معمولاً دلیل متمرکز نبودن تسمه در هم تراز نبودن غلتکهای عقب است. این یکی از تعمیراتی است که شما باید هنگام اتصال و روشن شدن دستگاه انجام دهید.

تردمیل را با کمترین سرعت ممکن روشن کنید.

به پشت دستگاه بروید و آچار بزرگ آلن را به شکل T در یکی از پیچ و مهره های کشش عقب قرار دهید.
با یک چهارم چرخش آن را به سمت چپ یا راست بچرخانید و نحوه ردیابی کمربند را به چپ یا راست مشاهده کنید.
آن پیچ را به همراه شریک زندگی خود (در طرف دیگر) تنظیم کنید تا به مرکزیت کامل برسید.
سه دقیقه بر روی تردمیل راه بروید تا اطمینان حاصل کنید که کمربند در شرایط عادی مرکز می ماند. 6
کمربند تردمیل خود را روغن کاری کنید
هنگام روانکاری کمربند خود ، مطمئن شوید که هیچ ماده روانکاری روی سطح راه رفتن / دویدن ندارید زیرا این امر باعث لغزش شما بعدا می شود
یک طرف کمربند را بگیرید و آن را بالا و کمی دور کنید. نازل اسپری سیلیکونی را در زیر قرار داده و به سمت قسمت مرکزی اسپری کنید. این کار را در سمت دیگر نیز انجام دهید.
کمربند را به صورت دستی حدود نیمی از دور حرکت دهید و دوباره به همان روش روغن کاری کنید.
بعد از اتمام ، سرویس تردمیل را با سرعت آهسته راه رفتن به مدت حدود پنج دقیقه اجرا کنید تا روان کننده به طور مساوی پخش شود.
مشکلات مربوط به موتور / پاور درایو تردمیل

همراه با تسمه تردمیل ، موتور برای حفظ فرم شما بسیار کار می کند. در نتیجه ، می توانید انتظار داشته باشید که در نهایت مسائل در موتور و قدرت محرک ایجاد شود.

تردمیل روشن / خاموش نمی شود

یک دلیل متداول برای تردمیل هایی که از روشن شدن خودداری می کنند: دستگاه به یک خروجی GFCI (قطع کننده جریان خطای زمین) متصل است که خاموش شده است. پریز را بازنشانی کنید و دستگاه باید دوباره روشن شود.

اگر برق از پریز برق زنده است ، بررسی کنید آیا کنسول روشن است یا خیر. در غیر این صورت ، دستگاه را از برق بکشید ، سپس درپوش موتور را برداشته و اتصالات سوزنی و سیم های جدا نشده را بررسی کنید. اگر به نظر می رسد سیم متصل است ، اتصالات پلاستیکی را از برق بکشید و دوباره آنها را وصل کنید تا ببینید آیا این کار ترفندی دارد.

بوی سوختن
وقتی بوی لاستیک سوزان می دهید ، لزوماً ممکن است یک مسئله موتور باشد. در عوض ، یک کمربند کاملاً سفت شده ممکن است از روی عرشه تردمیل بکشد و باعث اصطکاک و بوی سوزش شود. راه حل این کار روغن کاری یا شل شدن کمربند است.

اگر این کمکی نکرد ، دستگاه را از برق بکشید و محفظه موتور را خارج کنید. اگر هر یک از قطعات متحرک در ناحیه موتور – مانند تسمه محرک و قرقره ها – بو تولید می کنند ، باید جایگزین شوند. 8

سرعت نامنظم
مسائل حرکتی می تواند مکانیکی یا الکتریکی باشد. با خاموش کردن دستگاه و راه رفتن روی تسمه بررسی کنید که آیا علت مکانیکی است. این باید با دشواری بیشتری نسبت به روشن بودن موتور حرکت کند: با این حال باید همچنان حرکت کند و حتی برای چند اینچ بعد از هر مرحله ادامه یابد. اگر علت مکانیکی است ، کمربند را روغن کاری کرده یا پیچ و مهره های کششی را تنظیم کنید.

همچنین می توانید محفظه موتور را برداشته و تسمه محرک و قرقره پلاستیکی غلتک را بررسی کنید. اگر تسمه محرک به اندازه کافی روی غلتک نگیرد ، قدرت منتقل نمی شود و سرعت از دست می رود.

در حال اجرا در Top Shape – تعمیر  تردمیل قراردادن تصویر
حفظ تردمیل برای بلند مدت
با شروع یک برنامه نگهداری منظم برای تردمیل ، از سرمایه ارزشمند خود محافظت کنید. از این گذشته ، انجام کارهای تعمیر و نگهداری جزئی بسیار آسان تر از تعمیر ماشین خراب است. این رژیم باید شامل موارد زیر باشد:

تمیز کردن کنسول و قاب
اگر هفته ای حدود سه تا چهار بار از تردمیل استفاده می کنید ، حدود یک بار در هفته کنسول و قاب (منهای کمربند) را با تمیز کننده غیر ساینده و پارچه نرم تمیز کنید. پاک کننده را روی پارچه اسپری کنید ، سپس دستگاه را پاک کنید. اسپری مستقیم روی دستگاه نداشته باشید.

مهره ها ، پیچ ها و سایر سخت افزارها را بازرسی و محکم کنید
منظور از تردمیل ها کوبیدن است. این بدان معناست که با گذشت زمان ، حتی تردمیل مهندسی نیز شروع به از هم گسیختگی می کند ، هرچند آهسته. به طور خاص ، پیچ و مهره ها تحت نیروهای شدید تردمیل شروع به باز شدن می کنند. هر چهار ماه یک بار ، تمام سخت افزارهای اتصال را بررسی کنید تا از محکم بودن آنها اطمینان حاصل کنید. در غیر این صورت ، از ابزارهای اصلی تهیه شده برای دستگاه به منظور محکم نگه داشتن اتصال دهنده ها استفاده کنید.

پیچ و مهره های کششی غلتکی عقب باید هر ماه یکبار تنظیم شوند.

نگهداری تردمیل شما

هرگز تردمیل خود را در مکانی مرطوب و مرطوب نگهداری نکنید. از پنجره های دمای تردمیل آگاه باشید. اگر دما از محدوده پیشنهادی سازنده کمتر یا بیشتر است ، دما را متناسب با آن تنظیم کنید یا تعمیر و سرویس تردمیل را به منطقه امن تری منتقل کنید. معمولاً پنجره های دما در انتهای بالا (105 درجه فارنهایت یا تقریباً) بسیار سخاوتمندانه عمل می کنند اما در انتهای پایین کمتر هستند و دمای انجماد برای قطعات پلاستیکی مضر است. 9

تردمیل می تواند یک روش ایمن و سرگرم کننده برای تحقق اهداف ورزشی شما در خانه باشد. با این راهنما نحوه تعمیر و نگهداری تردمیل خود را برای مدت طولانی یاد بگیرید.

تعمیر انواع برندهای معروف تردمیل با دایرکتینو

تعمیر صندلی ماساژ در تهران نیز همانند عیب یابی تردمیل نیاز به دانش فنی داشته و کسانی که در این زمینه تخصص لازم ندارند شما را به درد سر می اندازند. از این رو سایت دایرکتینو با گردآوری گروهی از افراد ماهر و با تجربه سعی کرده که دانش خود را در زمینه خدمات تردمیل تهران از تعمیر گرفته تا سرویس و نصب در محل مطابق با علم روز دنیا گره بزند تا شما کاربر عزیز در صورت نیاز به یک نصاب سرویس و تعمیر تردمیل سیار بتوانید به صورت آنلاین روند کار خود را پیش ببرید.

خدمات تعمیر تردمیل در تهران

حال وقت آن رسیده که شما را با برخی از برندهای معروف تردمیل که تعمیر آن توسط تعمیرکاران تخصصی سایت دایرکتینو انجام می شود آشنا سازیم:

ارائه انواع خدمات تردمیل در سطح شهر تهران
تعمیرات برد تردمیل در تهران
تعمیر تردمیل خانگی برند استرانگ مستر eastrong ES 4200M
اعزام نصاب جهت نصب تردمیل در محل
تعمیر موتور تردمیل و عیب یابی دینام
سرویس تردمیل در تهران
تعمیرات تردمیل راین
تعمیر کار دستگاه های ورزشی و بدنسازی
تعمیر تردمیل پروتئوس proteus mtm
تعویض تسمه تردمیل
تعمیرات تردمیل تنتوری
تردمیل خانگی تایتان فیتنس مدل titan-fitness-TF5000
تعمیر تردمیل پاور فرست
سرویس و تعمیرات تردمیل تاپ فرم در مدل های مختلف
تعمیر تردمیل توربو فیتنس
روغن تردمیل با کیفیت مناسب جهت روغن کاری دستگاه
تعمیر تردمیل فدرال
مشاوره از کارشناس تعمیر دستگاه تردمیل در تهران
تعمیرات تردمیل مدل فورد
سرویس و تعمیر تردمیل jkexer – جی کی اکسر
تعمیر و تعویض نوار نقاله تردمیل
تردميل آیرون مستر Iron Masters T900
تعمیر تردمیل هوریزون
تعمیرکار تردمیل شرق تهران
تعمیرکار تردمیل شرق تهران مشغول روغن کاری تسمه تردمیل

توجه: کاربرانی که ساکن شهر کرج هستند و دانشی در زمینه تعمیرات این دستگاه ندارند، حتماً عیب یابی تخصصی را به دست افراد فنی و ماهر در زمینه تعمیر تردمیل در کرج بسپارند و از اقدام خودسرانه پرهیز کنند، چرا که ممکن است به قسمت های دیگر آسیب وارد کرده و یا حتی ممکن است دچار برق گرفتگی شوند.

تعمیر سرویس تردمیل

تخمین هزینه تعمير تردميل در تهران

تعمیرکار تردمیل در تهران برای عیب یابی و تعمیرات این دستگاه در برندهای مختلف هزینه های متفاوتی ارائه می کند که البته میزان مسافت درهزینه ایاب ذهاب هنگام محاسبه مبلغ تأثیر گذار بوده و به همین دلیل توصیه می شود برای تعمیر تردمیل سیار تا جایی که امکان دارد از افراد متخصص در این حرفه که به محل زندگی شما نزدیک تر هستند، راهنمایی و کمک بگیرید تا بتوانید هزینه های تقریبی سرویس و تعمیر تردمیل در تهران را تخمین بزنید.

در واقع میانگین هزینه را تا زمانیکه ندانیم، ایراد در تردمیل بر اثر خراب شدن کدام قسمت آن به وجود آمده نمی توان پیش بینی کرد. ضمن اینکه هزینه تعمیر برد تردمیل با توجه به انواع آن با یکدیگر فرق دارد و بسته به میزان خرابی که دارد، قیمت تعمیرات تردمیل تهران متفاوت است.

سایت دایرکتینو علاوه بر تهران در سایر شهرستان ها، راههای دسترسی به شماره تعمیرکاران تخصصی تردمیل را برای شما آسان نموده تا تنها با مراجعه به صفحه هر فنی کار بتوانید مستقیماً هزینه تعمیرات دستگاه را برای مثال از خود متخصص تعمیر تردمیل مشهد جویا شوید و درصورت تمایل سریعاً برای رفع مشکل خود اقدام کنید.

هزینه تعمیر برد تردمیل

هزینه تعمیر برد تردمیل تهران با در نظر گرفتن انواع مدل های آن توسط تعمیر کار این دستگاه ورزشی تعیین می گردد.

مشاهده انواع خطا بر روی صفحه مانیتور

چنانچه با یکی از سه خطای زیر در مانیتور تردمیل مواجه شدید باید از وجود کلید آهنربایی استارت روی صفحه نمایش اطمینان حاصل کنید.

مشاهده ی عکس کلید بر روی صفحه نمایش

نمایش خطای E1 بر روی صفحه مانیتور بعد از زدن دکمه استارت
نشان دادن خط فاصله به جای عدد روی صفحه نمایش تردمیل
توجه به این خطاها، جهت کمک به تعمیرات تخصصی تردمیل در محل بسیار حائز اهمیت بوده لذا به همین منظور قصد داریم چند راهکار اساسی برای مواجه شدن با خطای E1 بر روی صفحه نمایش این دستگاه به شما معرفی کنیم:

ابتدا دو شاخه برق تردمیل را از پریز جدا نموده و بعد از گذشت یک دقیقه مجدداً آن را وصل کنید و دکمه استارت دستگاه را فشار دهید.
سیمها و سوکت های برد پایین تردمیل را چک کنید تا شل نشده باشند و سپس با دنبال کردن مسیر سیم ها از سالم بودن و قطع نبودن آنها اطمینان حاصل کنید.
اگر با زدن دکمه استارت، تردمیل شروع به حرکت کرد ولی بعد از گذشت مدتی کوتاه معمولا کمتر از 10 ثانیه، دستگاه از حرکت ایستاد و خطای E1 را نشان داد، این مشکل می تواند در اثر وجود ایراد در سنسور سرعت تردمیل باشد و باید نسبت به تعمیر آن اقدام نمود.
مانیتور تردمیل
نمایش خطای E1 بر روی مانیتور تردمیل بعد از زدن دکمه ی استارت

چند دلیل مهم در خرابی برد پایین تردمیل

اگر با زدن دکمه استارت، تردمیل روشن شده ولی بدون هیچ حرکتی خطای E1 بر روی صفحه مانیتور ظاهر شود این مسئله می تواند دلیلی بر خرابی برد پایین تردمیل باشد. برای حل این مشکل میتوانید با تعمیر کار تردمیل تماس گرفته و در صورت نیاز تعمیرات دستگاه خود را، به او واگذار نمایید.
اگر برد بالای تردمیل خراب باشد (ایراد در قطعات الکترونیک برد مانیتور) در این صورت دستگاه با اینکه استارت می شود ولی بدون هیچ حرکتی، ثانیه شمار شروع به شمارش می کند.
اگر موتور تردمیل و یا تسمه آن مشکل داشته باشد بعد از زدن دکمه استارت، دستگاه شروع به حرکت کرده و زمانیکه فرد روی آن قرار می گیرد برق زیادی مصرف می شود؛ از این رو برای جلوگیری از وارد شدن آسیب جدی به قطعات الکترونیک، دستگاه از حرکت می ایستد و در این مواقع خطای E1 بر روی صفحه نمایش ظاهر می شود. جهت تعمیر موتور تردمیل و یا تعویض تسمه می توانید از دانش تعمیرکاران تخصصی ما در تهران استفاده کنید.
اگر تسمه تردمیل شل شده و زیر پا سر بخورد و یا هنگام راه رفتن بر روی تردمیل صدا بدهد، باید مجددا آن را تنظیم نمود. تسمه های تردمیل به دلیل حرکتهای زیاد و همچنین مشکلات حرارتی و اصطحکاک بعد از گذشت مدتی نیاز به تنظیم مجدد دارند که این مدت معمولاً بین 6 تا 9 ماه می باشد. به طور معمول بعد از استفاده مداوم از دستگاه به طور مثال دو سال کارکرد و یا در صورتیکه استفاده کمتری ازاین دستگاه دارید هر 5 سال یکبار باید تعویض تسمه تردمیل به دلیل فاسد شدن و مشکلات اصطحکاک صورت پذیرد.

تعمیر تردمیل خانگی از شرق تا غرب تهران

ساکنین محترم در محله های نیاوران، تجریش، اقدسیه، دزاشیب، شهرک غرب و… که نیازمند یک متخصص تعمیر تردمیل در شمال تهران هستند بدانند که هدف ما از ارائه این سرویس جستجوی نزدیکترین افراد فنی به شما، امکان مقایسه قیمت و خدمت رسانی سریع جهت تعمير تردميل در منزل از شمال تا جنوب تهران می باشد.

رایج ترین سؤالات از تعمیرکار تردمیل تهران

در اینجا قصد داریم به برخی از پرکاربرترین سؤالات شما در زمینه تعميرات تردميل در تهران پاسخ دهیم.

سرویسکار تردمیل چقدر زمان می برد تا در محل حضور یابد؟

معمولاً بین 30_20 دقیقه بعد از هماهنگی جهت تعمیر و سرویس تردمیل در منزل شما حضور می یابند.

چگونه می توان به خدمات تعمير تردميل تهران در سایت دایرکتینو اعتماد کرد؟

سایت ما دارای نماد اعتماد الکترونیک و کادری مجرب اعم از اعضای تیم پشتیبانی بوده که پیگیری کار شما را بعد از اتمام آن به عهده می گیرند.

هزینه تعمیر تردمیل تهران در دایرکتینو بر چه اساسی محاسبه می شود؟
تعرفه تعمیرات تردمیل در تهران بعد از بازدید متخصصین ما از دستگاه شما و بر اساس میزان نقص موجود در قطعات تعیین می گردد.

علت کار نکردن برخی از دکمه های رو مانیتور تردمیل چیست؟

این مشکل ناشی از خرابی آی سی برد بالای تردمیل است که حتی سبب از کار افتادن کلید های کم و زیاد کردن سرعت تردمیل می شود.

چرا تردمیل در حین استفاده ناگهان از حرکت می ایستد؟

دلیل اصلی از کار افتادن دستگاه در حین استفاده اصطکاک تخته و یا تسمه تردمیل با بدنه آن می باشد.

کیفیت

تضمین خدمات

مطلب

5

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس