خدمات منزل

تعمیر چرخ خیاطی سینگر

تعمیر چرخ خیاطی سینگر موارد مختلفی را شامل می‌شود و در تعمیر چرخ خیاطی ، ابتدا باید عیب یابی چرخ خیاطی سینگر انجام شود که به کمک راهنمایی هایی خواهد بود که خود فرد به تعمیرکار ارائه می‌دهد. مواردی که معمولا به عنوان مشکلات چرخ خیاطی می توان اشاره کرد، شامل موارد زیر است:

  • چرخ خیاطی، دوخت مناسبی ندارد
  • صدای چرخ خیاطی بلندتر از حد معمول است
  • نخ ماسوره چرخ خیاطی به میزان زیادی پاره می‌شود
  • چرخ خیاطی اصلا کار نمیکند

تمام این موارد باید از نزدیک بررسی شده تا مشکل دقیق چرخ خیاطی مشخص شود

تماس با کارشناسان

شرکت تعمیر چرخ خیاطی سینگر  شرکت آمریکایی تولیدکننده است که ابتدا تحت عنوان I. M. Singer & Co توسط آیزاک سینگر و ادوارد کلارک در سال ۱۸۵۱ میلادی تأسیس گردید. سپس این شرکت در سال ۱۸۶۵ میلادی به Singer Manufacturing Company و بعداً در سال ۱۹۶۳ میلادی به The Singer Company تغییر نام داد.

تعمیر چرخ خیاطی سینگر

دفتر مرکزی این شرکت در لا ورگن، تنسی نزدیکی نشویل قرار دارد و اولین خط تولید در الیزابت، نیوجرسی در سال ۱۸۶۳ میلادی ساخته شد.

از آنجا که ما متخصص در زمینه خود هستیم ، دانش گسترده ای را در مورد تعمیر چرخ خیاطی سینگر کسب کرده ایم. دانش ما به ما کمک می کند تا مشکلات خاص چرخ خیاطی را به سرعت شناسایی کنیم ، این امر ما را قادر می سازد تا تیم مهندسان ما خود را برای انجام تعمیر یا سرویس کنیم.

تمام کارهای ما کاملاً تضمین شده است و مهندسان ما توسط سینگر آموزش دیده اند

هزینه تعمیر / سرویس از (با احتساب مالیات بر ارزش افزوده) برای چرخ خیاطی های اساسی تا (با احتساب مالیات بر ارزش افزوده) برای مدل های پیشرفته گلدوزی. تمام قیمت ها ، بدون قطعات.

ما همه مارک ها ، هر سن و هر شرایطی را تعمیر می کنیم. ما همچنین انبوهی از قطعات اصل را ایجاد کرده ایم تا سالها با چرخ خیاطی سینگر جدید یا قدیمی کار کنید

کیفیت خدمات

رضایت مشتری

رضایت مشتری

5

امتیاز کاربر: 5 ( 1 نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس