خدمات منزل

تعمیر چرخ خیاطی ژانومه

تعمیر چرخ خیاطی ژانومه با وجود تعمیرکاران خبره کلیه تعمیر چرخ خیاطی های این برند سرشناس را در اسرع وقت مورد عیب یابی و تعمیر قرار می‌دهد.کافی است با شماره‌ زیر تماس حاصل نمایید
اگر در استان تهران ساکن هستید این شانس را دارید که از حمل چرخ خیاطی از درب منزل توسط تعمیرگاه ژانومه بهره‌مند شوید.
در صورتی که چرخ خیاطی دچار مشکل شده باشد، متخصص ما برای تعمیر به محل شما مراجعه میکند.
تعمیر چرخ خیاطی ژانومه در صورتی که شما چرخ خیاطی را از این مرکز خریداری کرده باشید بنابراین در صورتی که در چرخ خیاطی جدید یا تعمیر شده مشکلی وجود داشته باشد. کافی است با شماره‌ تعمیر چرخ خیاطی ژانومه تماس بگیرید و از خدمات بهره‌مند شوید.

تعمیر چرخ خیاطی ژانومه در محل

اگر در گروه هنرمندان بخش دوخت و دوز قرار دارید، برند تعمیر چرخ خیاطی ژانومه را به خوبی می شناسید. این برند ژاپنی که فعالیت خود را در سال 1921 در ژاپن آغاز کرد، در حال حاضر به  تمام بازار های جهانی راه یافته است، در کنار آن نیز،  نمایندگی تعمیرات ژانومه به صورت محسوس و غیر محسوس فعالیت می نمایند. نمایندگی تعمیرات ژانومه دایرکتینو در نقاط مختلف تهران به صورت حضوری و غیر حضوری به ارائه خدمات به مشتریان می پردازند. شما می توانید در هنگام بروز مشکل با دایرکتینو تماس بگیرید.

تعمیر چرخ خیاطی ژانومه

چرا چرخ خیاطی ژانومه من خیاطی نمی کند؟

ممکن است پدال شما بالا باشد و سگک ها نمی توانند پارچه را بگیرند تا از طریق سوزن آن را فشار دهند. تعمیر چرخ خیاطی ژانومه فقط در صورت نیاز به راهنما ، دستگیره را از حالت انسداد خارج کرده و دفترچه راهنمای خود را بررسی کنید.دلایل مختلفی وجود دارد که این وضعیت را بوجود می آورد. اولین مورد ممکن است این باشد که شما همزمان بیش از حد لایه های پارچه را به هم می دوزید. بسیاری از چرخ خیاطی های خانگی به گونه ای طراحی نشده اند که بتوانند این میزان کار را تحمل کنند و فقط شما را رها کنند.

ممکن است شما ماشین را اشتباه پیچیده باشید ، کشش را خیلی محکم تنظیم کنید یا طول کوک را روی 0 تنظیم کنید. این بیشتر موضوع را پوشش می دهد و فقط ماشین را دوباره نخ کنید ، کشش و طول کوک را تنظیم کنید تا از این مخمصه خارج شوید.

سپس ناحیه حباب خود را بررسی کنید تا ببینید آیا پر از پرز است. این اتفاق بیشتر از آنچه که تصور می کنید اتفاق می افتد و باید با یک تمیز کردن ساده مسیر را برگردانید.

چگونه چرخ خیاطی ژانومه خود را سرویس دهم؟

بعد ، یک پارچه یا یک برس موی نرم و خوب بردارید و آن قسمت ها را تمیز پاک کنید. تعمیر چرخ خیاطی ژانومه در مرحله بعدی ، اگر می توانید ، به سراغ حباب بروید و آن را بردارید و آن را از خاک و پرز نیز تمیز کنید.سرویس دهی کلیه چرخ خیاطی ها در اصل یکسان است. اولین کاری که باید انجام دهید برداشتن درب دستگاه و قسمتهای کلیدی مانند صفحه سوزن و غیره است. سپس داخل آن را نظاره کنید و ببینید آیا از جمع شدن پرز و خاک وجود دارد.

هنگامی که نوبت به روغن کاری می رسد ، باید راهنمای خود را دنبال کنید تا مطمئن شوید که نقاط روانکاری صحیح و مقدار مناسب روغن را پیدا کرده اید. بعد تمام قسمتهای کلیدی مانند کشش ، پیچ و مهره و غیره را بررسی کنید تا ببینید آیا در کارکرد بالا هستند یا خیر.

تعمیر و سرویس چرخ خیاطی ژانومه را به کتابچه راهنمای مالک خود معرفی می کند تا روال صحیحی را دنبال کنید که هر زمان بخواهید خود را انجام دهید. این کار همچنین تمیز نگه داشتن ناحیه حباب شما و تغییر سوزن بعد از 8 ساعت سرویس است.

برای تمیز کردن حباب ، آنها چند قطره پاک کننده روی یک پارچه تمیز توصیه می کنند و با این کار نان را پاک کنید. سرانجام ، چرخ خیاطی خود را به نمایندگی مجاز یا تعمیرگاه برسانید و از آنها بخواهید هر سال تنظیم کنند.

کیفیت خدمات

رضایت مشتری

رضایت مشتری

5

امتیاز کاربر: 4.55 ( 2 نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس