خدمات منزل

تعمیر چرخ خیاطی کاچیران

با شناخت روشهاي درست بكارگيري تعمیر چرخ خیاطی کاچیران و رعايت نکاتی که برای مراحل نگهداري و بكارگيري چرخ در نظر گرفته شده است سبب خواهد شد تا تعمیر چرخ خیاطی براي ساليان متوالي نياز به تعميرات نداشته و با خيال آسوده از آن استفاده نماييد .

برای تعمیر چرخ خیاطی کاچیران خود با کارشناسان ما تماس بگیرید

تماس با کارشناسان

تعمیر چرخ خياطي کاچیران در منزل :

با شناخت روشهاي درست بكارگيري تعمیر چرخ خیاطی کاچیران و رعايت نکاتی که برای مراحل نگهداري و بكارگيري چرخ در نظر گرفته شده است سبب خواهد شد تا تعمیر چرخ خیاطی کاچیران براي ساليان متوالي نياز به تعميرات نداشته و با خيال آسوده از آن استفاده نماييد .
چرخ خياطي بسته به تيپ آن از حدود 600 تا 800  قطعه تشكيل شده است كه بدليل داشتن قطعات گوناگون صنعتي اعم از قطعات پلاستيكي و تزئيني ، سيم وكابل ها ، قطعات الكترونيكي ، قطعات مكانيكي و قطعات بسته بندي ايجاب مي نمايد كه در نگهداري و كاربرد آن موارد زير رعايت شود .

تعمیر چرخ خیاطی کاچیران

تعمیر پدال چرخ خياطي کاچیران  :

تعمیر چرخ خیاطی کاچیران و پدال آن بدليل داشتن قطعات بسيار دقيق و شكننده ، ممكن است در اثر فشار يا ضربه يا سقوط آسيب ببينند و يا از تنظيم خارج شوند ، بنابراين به چرخ تكيه نكنيد و از قرار دادن وسايلي سنگين تر از دو كيلو گرم بر روي آن خودداري كنيد و جابجا كردن آن را با احتياط انجام دهيد و در صورتي كه قصد داريد چرخ را از خانه بيرون ببريد بهتر است آن را در داخل كارتن و يونوليت مربوطه قرار داده سپس حمل نماييد .

تعمير و تنظيم چرخ خياطي کاچیران :

در مواقعي كه كاركرد تعمیر چرخ خیاطی کاچیران دچار اخلال شود و يا دوخت نامناسب انجام دهد و يا چرخ با سر وصدا كاركند ، انجام دوخت را متوقف كرده و چرخ را خاموش كنيد و آن را از برق جدا كنيد و با تعمیرکار چرخ خیاطی کاچیران خود تماس بگيريد و يا اينكه چرخ را در كارتن آن بسته بندي كرده براي تعميرگاه ما ارسال نمایید . اگر از تنظيمات و تعمیر چرخ خیاطی کاچیران آگاه نيستيد هرگز چرخ را دستكاري ننماييد چرا كه ممكن است باعث آسيب بيشتر چرخ شود .

حاج سید صادق سبزواری بنیانگذار شرکت کاچیران که به عنوان پدر صنعت تولید چرخ خیاطی ایران شناخته می شود، در سال 1305 در شهر اهواز به دنیا آمد. در همین سال پدر ایشان نمایندگی فروش چرخ های خیاطی هسکوارنا را دریافت نمود که یکی از برندهای مشهور و شناخته شده چرخ های خیاطی بود. پس از چند سال و در سن حدود 10 سالگی به دلیل وضع و اجرای قانون کشف حجاب توسط رضا خان، خانواده شان به کشور عراق مهاجرت نمودند. ایشان از سنین جوانی همگام با طی دروس مقدمات مذهبی به همراهی با پدر در امر فروش و تعمیر ماشین آلات دوخت پرداخت و در این راه در کشور عراق به شهرت فراوانی دست پیدا کرد، به نحوی که بارها دولت عراق به ایشان و خانواده پیشنهاد اقامت دائمی نمود اما حاج آقا سبزواری به دلیل احساسات عمیقی که به میهن خود داشت از انجام آن امتناع نمود. حاج سید صادق سبزواری به دلیل نشان دادن درایت و سختکوشی از خود در عنفوان جوانی به عنوان متولی خانواده از جانب پدر برگزیده و کلیه امور خانواده به ایشان سپرده شد.

کیفیت خدمات

رضایت مشتری

رضایت مشتری

5

امتیاز کاربر: 4.65 ( 1 نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس