خدمات منزل

تعمیر یخچال

اگر تعمیر یخچال را مهمترین عضو آشپزخانه نام ببریم، شاید اغراق نکرده باشیم. در نبود یخچال بسیاری از مواد در مدت کوتاهی فاسد شده و امکان ذخیره مواد غذایی یا حتی خنک کردن یک نوشیدنی وجود نخواهد داشت. به همین خاطر، ما در دایرکتینو نگرانی شما را در مواقع خرابی یخچال تان و از کار افتادن آن به خوبی درک کرده و برای کمک به شما و رفع مشکل یخچال، در سریعترین زمان ممکن به منزل شما خواهیم آمد.

تعمیر یخچال را به متخصصش بسپار

تعمیر لوازم برقی خانگی از جمله تعمیر یخچال، از جمله خدماتی است که باید توسط متخصصین مجرب انجام شود؛ به خصوص به دلیل اهمیت یخچال در زندگی کنونی ما، برخی متخصصین به صورت شبانه روزی و در منزل، به ارائه خدمات تعمیرات یخچال مشغول هستند.

“دایرکتینو” بستری فراهم نموده است تا شما بتوانید به صورت رایگان درخواست‌تان را ثبت کنید و با شرح مشکل پیش آمده برای یخچال‌تان، از متخصصین قیمت بگیرید. شما می‌توانید نظرات مشتریان قبلی تعمیرکار یخچال را مطالعه کنید و با مقایسه قیمت‌های پیشنهادی، بهترین تعمیرکار برای تعمیر یخچال را انتخاب کنید.

خدمات تعمیر یخچال در منزل شامل برندهای متفاوتی می‌شود. از جمله این برندها، عبارت هستند از:

سامسونگ
ال جی
امرسان
دوو
بوش
اسمگ
می‌توان گفت اکثر خدمات تعمیر یخجال، به صورتی هستند که در محل انجام می‌شوند و نیازی به جابجایی یخچال. صرفا در برخی موارد، احتمال دارد نیاز به تعمیر موتور یخچال شود. در چنین مواردی، تعمیرکار موتور یخچال را باز می‌کند و به تعمیرگاه خود می‌برد تا خرابی‌های به وجود آمده را برطرف کند.

تعمیر یخچال قدیمی، شاید کمی سخت‌تر از تعمیر یخچال‌های مدرن و رایج در بازار باشد. نایاب بودن قطعات یخچال‌های قدیمی و تخصص خاص برای تعمیر آن‌ها، منجر به سختی تعمیر یخچال فریزهای قدیمی می‌شود.

تعمیر یخچال

متخصصین دایرکتینو یخچال شما را دوباره سالم می کنند

شما بهتر از هر کسی ارزش یخچال خود را می دانید، مخصوصا اگر برندهای باکیفیت خارجی را خریداری کرده اید و قطعا تمایلی به هزینه بیشتر هم ندارید. بنابراین تنها باید به افراد متخصص برای تعمیرات ساید بای ساید و یخچال فریزر خود اعتماد کنید. متخصصین یخچال دایرکتینو تعمیرکار معتمد شما برای رسیدگی به یخچال تان هستند.

نوشته های مشابه

صلاحیت متخصصین دایرکتینو جهت نصب، سرویس و تعمیر یخچال شما، به دلیل سالها تجربه فنی، دانش تخصصی در زمینه تعمیرات انواع یخچال، به روز بودن اطلاعات و تسلط بر نحوه سرویس و تعمیرات مدلهای مختلف یخچال و بیش از صدها مورد موفق تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید می باشد. دایرکتینو برای انواع یخچال اعم از یخچال ساده، فریزر ساده، یخچال فریزر، درب فرانسوی و ساید بای ساید خدمات حرفه ای در همه ظرفیت ها و مدلها را توسط متخصصین مجرب برندهای مختلف ارائه می نماید.

علاوه بر این، ما نگرانی شما را با بیمه کردن یخچال تان در طول تعمیرات آن بطور کامل برطرف کرده و با ارائه گارانتی معتبر تا ماه ها بعد نیز خیال شما را کاملا راحت خواهیم کرد.

دایرکتینو تمام مشکلات یخچال فریزر و ساید بای ساید را رفع می کند؟ 

با تکیه بر تخصص تعمیرکاران حرفه ای خود و تجربه اثبات شده بیش از صدها مورد موفق تعمیرات انواع یخچال، تمامی مشکلات پیش آمده برای دستگاه شما را به راحتی و در سریعترین زمان رفع خواهیم کرد. برخی از مشکلات متداول یخچال فریزرهای امروزی عبارتند از:

 • یخچال خنک نمی کند
 • یخچال یخ نمی سازد
 • آبسردکن کار نمی کند
 • سرو صدای کمپرسور زیاد است
 • برفک ها آب نمی شوند
 • غذاها داخل یخچال یخ می زنند
 • و…

اگر مشکل پیش آمده برای یخچال شما غیر از موارد بالاست، لازم به نگرانی نیست. کافیست فرم آنلاین را پر کرده و یا با ما تماس بگیرید، تا سریعتر دستگاه خود را سالم تحویل بگیرید.

دایرکتینو قطعات یخچال را هم تعمیر می کند؟

اولویت متخصصین دایرکتینو تعمیر قطعات معیوب یخچال شماست تا علاوه بر کاهش هزینه ها به افزایش عمر مفید دستگاه نیز کمک نمایند. همچنین در صورت تشخیص تکنسین و غیر قابل تعمیر بودن قطعه، با استفاده از قطعات ارجینال تعمیر یخچال را تکمیل خواهیم کرد. برخی از قطعات مهم یخچال که توسط متخصصین ما تعمیر و تعویض می شوند:

 • ترموستات
 • هیتر دیفراست
 • فن کندانسور و اواپراتور
 • کمپرسور
 • کندانسور
 • سوئیچ و قفل درب
 • فیلتر آب
 • و…

تعمیر یخچال

دایرکتینو کدام برندهای یخچال را تعمیر می کند؟

دایرکتینو تمامی برندهای ایرانی و خارجی یخچال را از جمله سامسونگ، ال جی، جنرال الکتریک، ویرپول، دوو، فریجیدر، وایت هاوس، مابه، بوش و… سرویس و تعمیر نموده و در هر مورد متخصص زبده همان برند را به منزل شما می فرستد.تعمیرات یخچال در منزل

برای تعمیر یخچال قدیمی یا جدید، دو گزینه پیش روی شما خواهد بود:

 • تعمیر یخچال در منزل
 • مراجعه به تعمیرگاه یخچال

در صورتی که خرابی یخچال طوری باشد که تعمیرکار یخچال بتواند در محل عیب آن را رفع کند، گزینه بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. شاید تصور کنید هزینه ایاب و ذهاب هزینه نهایی شما را افزایش خواهد داد، اما این مورد را در نظر بگیرید که برای انتقال یخچال به تعمیرگاه، حداقل نیاز به یک کارگر ساده و استفاده از خدمات وانت‌بار است.

در صورتی که مایل باشید خدمات تعمیرات یخچال را در محل دریافت کنید، این هزینه‌ها به‌طور کامل حذف می‌شوند. علاوه بر آن، آسوده خاطر خواهید بود که خطراتی احتمالی مانند ضربه خوردن، سقوط، قر شدن و … برای یخچال شما رخ نمی‌دهد.

تفاوتی ندارد که یخچال شما ساید بای ساید، دو قلو، تک درب یا … باشد، صرفا باید با تعمیرکار یخچال هماهنگی به عمل آورید تا قطعات مناسب مورد نیاز یخچال شما را به همراه داشته باشد، و یا پس از عیب‌یابی یخچال در محل، اقدام به تهیه آن و تعمیر یخچال کند.

انتخاب تعمیرکار یخچال

با توجه به هزینه و بودجه‌ای که برای تعمیرات یخچال فریز خود در نظر می‌گیرید، طبیعی است که مایل باشید یک تعمیر کار یخچال حرفه‌ای را برای اینکار انتخاب کنید. برای چنین انتخابی نیاز به بررسی نظرات مشتریان قبلی، مدرک فنی تعمیرکار، قیمت تقریبی خدمات او و … است.

«دایرکتینو» این امکان را برای شما فراهم کرده است که پس از ثبت درخواست تعمیرات یخچال فریز خود، از 3 تا 5 تعمیرکار به رایگان قیمت بگیرید؛ نظرات مشتریان قبلی آن‌ها را بخوانید؛ و در نهایت بهترین فرد را برای تعمیر یخچال فریز خود انتخاب کنید.

خدمات تعمیر یخچال فریز شامل چه مواردی است؟

 • تعمیر آب سرد کن و یخ ساز
 • تعمیر موتور یخچال و ضربه‌دیدگی آن
 • شارژ گاز یخچال‌های ساید بای ساید و معمولی
 • تعویض زبانه و رگلاژ در یخچال ساید بای ساید
 • تعویض ترموستات، کمپرسور و فیلتر یخچال ساید بای ساید
 • تعمیر یخچال قدیمی، انواع یخچال فریز و ساید بای ساید خارجی و ایرانی

برندهای محبوب در تعمیرات یخچال فریز و ساید بای ساید

در میان خدمات یخچال قدیمی و جدید، تعمیرات یخچال ساید بای ساید به ظرافت و تخصص بالایی نیاز دارد. بنابراین، اگر به دنبال یک کارشناس برای تعمیر یخچال ساید بای ساید هستید، لازم ایت که دقت زیادی به خرج دهید.

 • تعمیر یخچال سامسونگ: سامسونگ نه تنها در کشور ما، بلکه در دنیا یکی از مطرح‌ترین برندها در زمینه تولید لوازم خانگی از جمله یخچال ساید بای ساید، دو قلو و یخچال فریز است. به همین دلیل، قطعات این برند برای تعمیر یخچال سامسونگ در بازار در دسترس است.
 • تعمیر یخچال ال جی: در کنار سامسونگ، ال جی یک برند مطرح کره‌ای دیگر در لوازم خانگی و یخچال‌های بازار ایران است. بنابراین، باز هم می‌توانید انتظار یافتن قطعات این یخچال توسط تعمیرکار یخچال را در بازار داشته باشید. البته با توجه به کاهش واردات این برندها به ایران، هنگام خرید قطعات باید توجه کنید که قطعه اصل بخرید.
 •  امرسان: برند ایرانی امرسان یک برند فعال و خوش‌نام در زمینه تولید یخچال فریز و ساید بای ساید است. شما می‌توانید تعمیرات یخچال امرسان را نیز با خیال آسوده به نمایندگی یا تعمیرکاران حرفه‌ای بسپارید.
 • تعمیر یخچال بوش: بخشی از از با کیفیت‌ترین یخچال‌ها در بازار، متعلق به برند آلمانی بوش است. اما با توجه به محدودیت‌ها و واردات محدود آن، قطعات لازم برای تعمیر یخچال این برند کمی سخت پیدا می‌شود. جنرال الکتریک
 •  هایسنس
 • عیب‌یابی و تعمیر تخصصی یخچال ساید بای ساید اسنوا، دوو، زیمنس و …

نکاتی برای کاهش هزینه‌های سنگین تعمیر یخچال قدیمی و جدید

اقدامات هفتگی و روزانه: تمیز کردن یخچال

سعی کنید روزانه یخچال خود را تمیز کنید و مواد اضافی را دور بریزید. اگر زمان کافی ندارید، سعی کنید حداقل هفته‌ای یکبار این کار را انجام دهید. این مورد ساده حجم کار سیستم خنک‌کننده و کمپرسور را بسیار سبک می‌کند، و در نتیجه آن، شما دیرتر به تعمیر یخچال نیاز پیدا خواهید کرد.

اقدامات ماهانه یا هر شش ماه: تعویض فیلتر آب

متخصصان تعمیرات یخچال توصیه می‌کنند هر شش ماه یکبار فیلتر آب یخچال خود را تعویض کنید، تا حجم بالای رسوبات و جرم مشکلی به وجود نیاورد.

اقدامات سالانه: تمیز کردن کندانسور یخچال

کندانسور یخچال به مرور گردوخاک و چربی را به خود جذب می‌کند. اگر گرد و خاک روی قطعات بماند، به احتمال زیاد مجبور خواهید شد هزینه زیادی را بابت و تعویض قطعات آن بپردازید.

تعمیر یخچال

8 مشکل متداول که به تعمیرات یخچال منجر می‌شود

یخچال‌ها هم مانند سایر دستگاه‌ها با گذشت زمان و استفاده مداوم مشکلاتی بهم می‌زنند. در ادامه رایج‌ترین مشکلات یخچال، عیب یابی یخچال و تعمیر یخچال را مرور می‌کنیم:

علت صدای زیاد یخچال

سروصدای زیاد یخچال هر فردی را به فکر استفاده از خدمات تعمیر یخچال فریزر می‌اندازد. جدا از آزاردهنده بودن این اشکال، صدای زیاد ممکن است به دلیل معیوب شدن موتور یخچال، نشانه مشکل بهم زدن موتور فن کندانسور، و یا موتور فن اواپراتور باشد. به همین دلیل، سریعا باید به تعمیرکار یخچال برای رفع آن مراجعه کرد.

علت یکسره کار کردن یخچال

این مشکل می‌تواند دلایل متعدد و مختلفی داشته باشد. پیشنهاد می‌کنیم خیلی زود از خدمات تعمیرات یخچال فریزر «دایرکتینو» بهره مند شوید تا مشکل تعمیر یخچال جدی‌تر نشود.

خرابی، فاسد شدن و یا پارگی لاستیک‌های دور درب یخچال

اگر با این مشکل مواجه شدید (که سرمای دستگاه را شدیدا تحت تاثیر قرار می‌دهد) از تعمیرکار یخچال فریزر خود درخواست تعویض لاستیک کنید

علت داغ کردن زیاد موتور یخچال

این نشانه یک زنگ خطر جدی برای دستگاه شماست. بنابراین، قبل از اینکه مجبور به تعویض موتور یخچال نشدید، با تعمیرکار یخچال تماس بگیرید تا تعمیرات یخچال فریزر را برای شما سریعا انجام دهد.

چرا فریزر منجمد نمی‌کند؟

اگر فریزر شما بدون هیچ‌گونه ایراد نتواند مواد را منجمد نکند، آنها فاسد شده و دستگاه عملا بلااستفاده می‌شود. بنابراین، سریعا برای تعمیر یخچال توسط بهترین تکنسین دست به کار شوید.

چرا یخچال فریزر برفک می‌زند؟

برفک زدن یخچال فریزر از رایج‌ترین مشکل بسیاری از یخچال‌هاست، که باید در سریع‌ترین زمان ممکن برای تعمیر یخچال قدیمی و یا مدرن دست به کار شد.

چرا فن یخچال کار نمی‌کند؟

اگر فن یخچال کار نکند، قطعات یخچال شما داغ کرده و مشکلاتی دیگری را ایجاد خواهند کرد بنابراین، سریعا با تعمیرکار یخچال برای تعمیر یخچال خود تماس حاصل نمایید.

چرا یخچال روشن نمی‌شود؟

بسیاری از درخواست‌ها برای تعمیر یخچال قدیمی مربوط به همین مشکل است. اگر یخچال شما روشن نمی‌شود ابتد باید از اتصال برق یخچال و فیوزها مطمئن شوید. اگر از متصل بودن برق مطمئن بودید، ممکن است روشن نشدن یخچال به دلیل خرابی رله اورلود مربوط به مدار کمپرسور، سوئیچ کنترل دمای سرد، برد کنترل الکترونیکی و … باشد.

در دایرکتینو ، برای سرویس و تعمیر سایر لوازم خانگی مثل تعمیر اجاق گاز، تعمیر ماشین لباسشویی، تعمیر ماکروفر و … به راحتی می‌توانید متخصص دلخواه خود را پیدا کنید.

کیفیت خدمات

کیفیت عالی

کیفیت خدمات

5

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

تماس با کارشناس