خدمات خودرو

صافکاری نقاشی بنز

صافکاری نقاشی بنز | صافکاری نقاشی ای 250 | صافکاری نقاشی اس 500 | صافکاری نقاشی ای 280 | صافکاری نقاشی سی ال اس

اگر شما در بازار ماشین‌های لوکس باشید، حتما مرسدس بنز یکی از گزینه‌های شما خواهد بود.

ماشین‌های مرسدس بنز از نظر کارایی و عملکرد در بین سایر کارخانجات خودروسازی از شهره بالاتری برخوردار است.

از این رو مرسدس بنز از جمله خودروهای لوکس محسوب می‌شوند.

اما با توجه به دقت و کیفیت ساخت این ماشین‌ها و وجود سنسورهای فراوان، صافکاری نقاشی مرسدس بنز نیازمند استاد کارانی است که علاوه بر مهارت بالا، از این خودروها و تکنولوژی‌های به کار رفته در ماشین مرسدس بنز شناخت کامل و کافی داشته باشند.

برای مشاوره با کارشناسان زبده ما در ارتباط با صافکاری نقاشی بنز خود با شماره تلفن 09122246626 تماس بگیرید.

به خاطر همین سپردن کار به افراد نابلد خساراتی جبران ناپذیر از جمله افت شدید خودرو را در بر خواهد داشت.

صافکاری نقاشی بنز

صافکاری نقاشی بنز

نوشته های مشابه

مرکز تعمیرگاه تخصصی خودرو تهران با بهره‌گیری از استادکاران صافکار و نقاش کاربلد و ماهر در حوزه صافکاری نقاشی مرسدس بنز، یکی از معدود مراکز قابل اطمینان در شهر تهران می‌باشد که با پیشینه قوی توانسته نظر مشتریان را به خود جلب کند.

این مرکز در راستای مشتری مداری و با هدف راحتی شما در تمامی نقاط تهران خودروبر رایگان در اختیار مشتری قرار می دهد.

در بخش صافکاری ماشین مرسدس بنز این مجموعه از استادکاران ماهر صافکاری خودرو در تیم عملیاتی خود بهره‌ می‌برد و خدمات ذیل به مشتریان محترم ارائه می‌شود:

تخصص در صافکاری بدون رنگ
تعویض قطعه به صورت فابریک
شاسی کشی با دستگاه و تعمیر سپر
تخصص در امور تیونینگ
بستن گیت و تغییر فیس

سالن رنگ تعمیرگاه تخصصی تهران خدمات زیر را با بهترین کیفیت ممکن و با بهره‌گیری از بهترین نوع مواد به صاحبان خودرو مرسدس بنز ارائه می‌دهد:

رنگ کردن بدنه خودرو بصورت فابریک
مات کردن بدنه به‌صورت سه بعدی
تغییر رنگ رینگ و کلیپرپولیش واکس بدنه
قلم‌گیری لیسه‌ای
سرامیک و واکس بدنه
کارشناسی رنگ خودرو

صافکاری و نقاشی خودرو مرسدس بنز

خودرو‌های مرسدس بنز همیشه هندلینگ بهتری نسبت به اتومبیل‌های همسطح خود داشته‌اند این به دلیل سنگین‌تر بودن جلوبندی خودرو‌های مرسدس بنز، نسبت به دیگر اتومبیل ها است. علت در این است که جلوبندی خودروهای مرسدس بنز سنگین تر است. پس این نکته اهمیت دارد که به صورت تخصصی صافکاری نقاشی بنز انجام بگیرد. جلوبندی بنز در کلاس C و E از سه لایه ورق یکپارچه تشکیل شده است که دو ورق اول آلومینیوم و ورق زیرین از جنس فولاد با کامپوزیت های سفت و سخت است.خصوصیات ذکر شده بیشتر در مرسدس بنزهای کلاس C و E وجود دارد. این مدل ها بیشتر از مدل های دیگر طرفدار دارد و بیشتر در ایران موجود است. از این جهت باید یک تیم تخصصی و حرفه ای در جهت صافکاری نقاشی بنز باشد تا اقدامات تخصصی را به مشتریان ارائه دهد.

به علت استفاده از متد و فناوری‌های متفاوتی در جلوبندی مرسدس بنز باید توسط متخصصین امر انجام شود. در جلوبندی بنز همیشه یک سری بادکش وجود دارد که خواص آیرودینامیک این خودرو را با دیگر اتومبیل ها متفاوت می کند. لذت بخشی هندلینگ بنز هم به همین علت است. در صافکاری نقاشی بنز فرد آشنا و متخصص باید فرم آیرودینامیکی تک تک قطعات جلو خودرو را بشناسد تا در حین تعمیر اختلالی در هندلینگ و پایداری اتومبیل به وجود نیاید.

مراحل صافکاری در خودروی مرسدس بنز

یک صافکار باتجربه با بررسی بخش های آسیب دیده و صدمات وارد شده به اتومبیل به چگونگی انجام صافکاری تصمیم می گیرد. صافکاری دو نوع است. صافکاری با رنگ و صافکاری بدون رنگ.

بعد از اینکه نوع صافکاری با تشخیص متخصص این کار مشخص شود، صافکار با استفاده از چکش یا دستگاه مکنده، قر شدگی، فرورفتگی یا برآمدگی ایجاد شده در بدنه اتومبیل را از بین می‌برد تا بدنه به شکل ابتدایی بازگردد. بعضی از آسیب ها با همین مرحله تمام می شود. بعد یک پولیش زده می شود و تمام می شود.

نقاشی ماشین یا صافکاری با رنگ مرسدس بنز

بعضی اوقات شدت تصادفات به حدی زیاد است که صافکاری بدون رنگ و بدون نقاشی نتیجه خوبی را نمی دهد و قطعه صافکاری شده به رنگ احتیاج دارد.ما در تعمیرگاه بنز تمام خدمات صافکاری خودرو را به شما ارائه می دهیم. در این روش همانند همان روش بدون رنگ صافکاری انجام می شود با این تفاوت که وسایل مورد استفاده در صافکاری با رنگ محکم تر و زمخت تر از صافکاری بدون رنگ است. بعد از اینکه در صافکاری ایرادات گرفته و برطرف شود رنگ آن قسمت تراشیده می شود و طبق اصول رنگ می شود.

شما می‌توانید برای مشاوره با کارشناسان زبده ما با شماره تلفن 09127299852 تماس بگیرید.

کیفیت خدمات

کیفیت خدمات عالی

کیفیت خدمات

5

امتیاز کاربران: 5 ( 1 رای)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .

همچنین ببینید
بستن

تماس با کارشناس