بلاگ

نحوه انتخاب چرخ خیاطی برای مبتدیان

اگر برای مدت طولانی به چرخ خیاطی نیاز دارید و می خواهید آن را برای هر منظور واقعی خریداری کنید و می خواهید از آن برای خیاطی منظم استفاده کنید ، به دنبال یک چرخ خیاطی الکترونیکی با گزینه های مختلف خیاطی و انواع مختلفی از ویژگی های پیشرفته اتوماتیک بروید.
اگر فقط برای مدت زمان خاصی به چرخ خیاطی احتیاج دارید ، فقط برای پروژه های خود و یا ساخت ساده تزئینی برای خانه در بودجه کمتری ، می توانید چرخ خیاطی مینی را انتخاب کنید ، این ماشین آلات کم هزینه با ویژگی های کمتر و مناسب ترین برای استفاده موقت. تعمیر چرخ خیاطی مکانیکی نیز گزینه خوبی در سرمایه گذاری کمتر است.
اگر به دنبال چرخ خیاطی برای استفاده در منزل هستید و می خواهید با استفاده از آن خیاطی را به طور جدی بیاموزید و آن را برای سایر سطوح خیاطی مانند گلدوزی ، لحاف ، سجاف ، پیکوت و غیره ادامه دهید ، پس یک چرخ خیاطی الکترونیکی خودکار و هوشمند با همه ویژگی های فوق کمی گران است ، اما سرمایه گذاری خوبی خواهد بود.
خیاطی الکترونیکی با ویژگی های اساسی همچنین یک چرخ خیاطی ارزان قیمت برای یادگیری خیاطی با سهولت و راحتی است. فاضلاب های ماهر می توانند هر چرخ خیاطی الکترونیکی را با توجه به نیاز خود انتخاب کنند.

قبل از خرید چرخ خیاطی باید نکات زیر را در نظر بگیرید:

سطح مهارت / تجربه کاربر
سطح مهارت کاربر در هنگام خرید چرخ خیاطی امری مهم است ، ممکن است مبتدیان نتوانند به راحتی از عهده چرخ خیاطی برآیند. بسیاری از چرخ های خیاطی کارآمد و راحت برای مبتدیان وجود دارد. چرخ خیاطی مکانیکی برای افراد مبتدی بهترین گزینه است ، آنها با بودجه کم نیز موجود هستند. افراد سطح مهارت می توانند هر چرخ خیاطی مکانیکی / الکترونیکی یا گلدوزی را با توجه به نیاز خود انتخاب کنند.

چرخ خیاطی الکترونیکی با انواع الگوهای کوک داخلی ، الگوهای تزئینی ، الگوی کوک سوراخ دکمه ای و بسیاری از ویژگی های دیگر در دسترس است.

هدف خرید / قصد دوختن چه چیزی را دارید

هدف از خرید باید مشخص باشد ، اگر برای استفاده منظم یا حرفه ای به چرخ خیاطی نیاز دارید ، چرخ خیاطی های با دوام با مدت ضمانت بیشتر و گزینه های پیشرفته تر را انتخاب کنید که باعث کاهش دوخت می شود. ماشین های دستی ممکن است برای فاضلاب های معمولی مناسب نباشند ، بهتر است شما چرخ خیاطی های الکترونیکی را با گزینه های پیشرفته مانند نخ اتوماتیک ، دوخت معکوس ، دکمه شروع و توقف ، الگوی کوک سوراخ دکمه و غیره انتخاب کنید.

بودجه ی شما

بودجه شما ، چه مقدار می خواهید در ماشین های خیاطی سرمایه گذاری کنید. مبتدیان باید قبل از انتخاب چرخ خیاطی گران قیمت مراقب باشند ، اگر می خواهید خیاطی را فقط برای سرگرمی بهتر انجام دهید ، چرخ خیاطی کم هزینه و ویژگی های کمتری را انتخاب می کنید.

ما احساس می کنیم که صرف صرف پول چند روزه اشتیاق ، فکر خوبی نیست ، اگر واقعاً می خواهید خیاطی را یاد بگیرید یا برای هر پروژه ای به آن نیاز دارید ، بنا بر نیاز خود می توانید قوطی را انتخاب کنید.

ماشین های الکترونیکی با توجه به ویژگی های ارائه شده در بسیاری از مدل ها با قیمت های مختلف موجود هستند.

تعداد دفعات استفاده

چرخ خیاطی به طور کلی در هر خانه ای مفید است ، اما ممکن است افراد کمی آن را مفید بدانند یا خیاطی را بلد نباشند و از آن استفاده نکنند.

قبل از اینکه یک چرخ خیاطی گران قیمت با تمام ویژگی های پیشرفته انتخاب کنید ، به تعداد دوخت هایی که انجام می دهید نگاه کنید ، چه نوع خیاطی برای پروژه شما لازم است. اعضای دیگر خانه شما خیاطی می دانند و اگر مبتدی هستید و مرتباً از آن استفاده نمی کنید ، ممکن است برای اعضای دیگر خانه شما نیز مفید باشد.

ویژگی های مورد نیاز شما

ویژگی های بیشتر ، گران تر. چرخ خیاطی را با توجه به ویژگی های مورد نیاز خود انتخاب کنید. اگر به جای خرید چرخ خیاطی و گلدوزی جداگانه ، به خیاطی و گلدوزی احتیاج دارید ، پس یک ماشین زیگزاگ ، کارکرد آسان و ارزان انتخاب کنید.

چرخ خیاطی های آخرین مدل دارای ویژگی های پیشرفته زیادی هستند که خیاطی را آسان و راحت می کند. با این حال ، ویژگی های مختلفی در چرخ خیاطی مکانیکی و الکترونیکی مانند الگوهای مختلف کوک داخلی در دسترس است – بسته به مدل ماشین ، 6 تا 200 بسته به مدل ماشین ، افتادن حباب در بالا ، دکمه شروع و توقف ، بخیه سوراخ دکمه ، دکمه کوک عقب ، دارای صفحه LCD ، سرعت و غیره

سرعت و کارایی مورد نیاز شما

چرخ خیاطی های مکانیکی ماشین هایی با سرعت کم هستند که نمی توانند پارچه ضخیم یا پارچه کشسان را به راحتی تحمل کنند. چرخ خیاطی مکانیکی چرخ خیاطی کارآیی کمتری دارد ، هر زمان که استفاده می کنید به تنظیمات دستی نیاز دارند. چرخ خیاطی مانند آج و ماشین آلات دستی بسیار کم بازده با گزینه تک کوک مستقیم هستند و این ماشین آلات به تلاش بیشتری برای اجرا نیاز دارند ، اما می توان آنها را در نظر گرفت – مناسب برای مبتدیان ، کاربران نامنظم ، افرادی که فقط به گزینه بخیه مستقیم نیاز دارند و کم بودجه

چرخ خیاطی های آخرین مدل ، ماشین های سریع و کارآمد با ظرفیت حدود بیش از 800 بخیه در دقیقه هستند. این ماشین آلات م effectiveثر بوده و دارای گزینه های متنوعی از الگوی کوک هستند. سرعت و ماشین موثر باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

نوع بخیه های مورد نیاز شما

چرخ خیاطی های آخرین مدل دارای پیشرفت های زیادی در الگوهای کوک ساخته شده هستند که خیاطی را آسان و راحت می کند. با این وجود کوک های مختلفی در چرخ خیاطی الکترونیکی مانند الگوهای مختلف کوک داخلی وجود دارد – حدود 6 تا 200 بسته به مدل ماشین ، کوک معکوس ، کوک سوراخ دکمه ای ، الگوهای کوک تزئینی ، کوک پیکوت ، سجاف ، سجاف کور و غیره

دستگاه های آجری و دستی فقط برای الگوی تک کوک در نظر گرفته شده اند ، ماشین های زیگزاگ برای دوخت و دوخت الگوهای مختلف کوک امکان پذیر است ، نه. بخیه های الگوی داخلی سازگاری ماشین آلات را بهبود می بخشد.

اگر به دنبال ویژگی seaming / serger یا overlocking در چرخ خیاطی هستید ، می توانید سراغ دستگاه overlocker یا serger بروید ، که برای دوخت پارچه در یک الگوی کوک متفاوت با توجه به قابلیت serger در نظر گرفته شده است.

اندازه و قابلیت حمل

اندازه چرخ خیاطی عامل مهمی برای افرادی است که بیشتر مسافرت می کنند یا افرادی حرفه ای مانند طراحان و خیاطان.

با این وجود چرخ خیاطی ها باید کوچک و کم حجم باشند تا بتوانند در کمد شما جای بگیرند. چرخ خیاطی های جدید کوچک ، سبک و جمع و جور هستند و به راحتی قابل حمل هستند. از آنجا که چرخ خیاطی های جدیدترین مدل در سایر قسمت ها از الیاف و فلز مرغوب ساخته شده اند ، وزن آنها به طور کلی حدود 8 کیلوگرم تا 15 کیلوگرم است. چرخ های خیاطی مدل قدیمی مانند آجر و چرخ خیاطی دستی از فلز سنگین مانند بدنه آلومینیوم ساخته شده اند و وزن این ماشین ها سنگین است و حمل آنها آسان نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس