تاسیسات

کلید سازی سیار

کلید سازی سیار تهران هم به صورت فردی و شخصی انجام می شود و هم توسط شرکت ها. شرکت ها نیرو های متخصص خود را در سطح شهر پخش کرده و با تماس و ثبت آدرس شما، نزدیکترین نیروی خود به محل شما را مطلع می کنند.

تماس با کارشناسان

انواع خدمات ما شامل

 • کلید سازی در محل به صورت سیار
 • قفل سازی سیار شبانه با نیروی متخصص برای سوئیچ های ماشین
 • تعویض قفل انواع درب در محل
 • باز کردن قفل گاو صندوق

کلید سازی سیار

کلید سازی آنلاین

پیشرفت تکنولوژی باعث رونق گرفتن کسب و کارهای اینترنتی شده است. کلید سازی هم جزوی از ضروریات است. دسترسی آنلاین به افراد شاغل در حرفه کلید سازی سیار برای سهولت انجام خدمات در مواقع ضروری نیاز به تعویض و یا ساخت کلید جدید ایجاد شده است. بدین وسیله شما می توانید با صرف زمان کم، نزدیک ترین کلید ساز را به محل مورد نظرتان استفاده کنید. یکی از مزیت های خدمات آنلاین، امکان بررسی و مقایسه قیمت ها و کیفیت کار افراد آن حرفه با یکدیگر است. به وسیله کامنت های درج شده توسط کاربران قبلی، می توانید میزان رضایت آنها از هزینه و نحوه ارائه خدمات را بسنجید.

کلید سازی در محل و کلید سازی سیار

حرفه کلید سازی سیار جزو آن دسته از حرفه هایی است که اساسا سیار است. از طرفی به علت تخصصی و هوشمند شدن درب ها و قفل های منازل، کلید سازی سیار نیاز به مراجعه به مکان مد نظر دارد تا بتواند تشخیص درستی در باب به هم خوردن تنظیمات و یا نوع قفل مذکور، بدهد و سپس دست به تعمیر آن بزند. پس بنابراین کلید سازی بهترین و سریع ترین نوع کلید سازی است.

کلید ساز ماهر چه ویژگی هایی دارد؟

 • سرعت عمل بالا
 • مهارت در ساختن کلید یدک برای کلید اصلی
 • توانایی تطبیق دادن هر کلید با قفل مخصوص به خودش
 • آشنایی با ابزار های کلید سازی سیار مانند ماشین کلیدزن، کولیس، اره کمانی و…
 • وقت شناس بودن در هنگام اتفاق های ناگهانی و عجله ای
 • به همراه داشتن جعبه ابزارآلات کامل
 • به روز بودن و توانایی تنظیم درب ها و قفل های جدید و هوشمند

درباره کلید سازی سیار

کلید سازی سیار دارای خدمات گوناگونی است که می تواند در حساس ترین لحظات به کمک شما آمده و درهای بسته را به روی شما باز کند. برای ما تفاوتی ندارد که کلید خانه را فراموش کرده باشید؛ در باز کردن قفل گاوصندوق خود مشکل داشته باشید و یا کلید ماشین خود را، همچنین درب انواع گاو صندوق، ریموت و جک درب پارکینگ و هر در بسته دیگری را نیز می توانید به این موارد اضافه نمایید. کافیست با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت در محل شما حاضر شده و مشکل را در کوتاه ترین زمان ممکن حل کنیم.

کلید سازی سیار با سال ها تجربه در زمینه کلید سازی شبانه روزی خدمات قفل و کلید این اطمینان را به شما می دهد که می تواند مشکل شما را در هر ساعتی از شبانه روز با اعزام پرسنل متخصص خود، به بهترین شکل ممکن و با تعرفه مناسب حل کند. ما در کلید سازی سیار تیم کاملی از متخصصین را داریم تا بتوانید به صورت متوالی و در تمام نقاط شهر در خدمت شما باشیم. همچنین برنامه های منظمی برای آموزش جدیدترین تکنولوژی ها و ساختار مدرن ترین قفل و کلیدها را برای تکنسین های خود اجرا می کنیم. تا همیشه با حداکثر دانش و آمادگی بتوانیم به حل مشکل رخ داده برای شما بپردازیم.
در نهایت فراموش نکنید که کلید سازی سیار اولین شرکت تخصصی ثبت شده در زمینه خدمات ویژه قفل و کلید سازی سیار و سیستم های امنیتی است.

در واقع ما به جز فعالیت در زمینه قفل و کلید سازی ، در زمینه تامین سیستم های امنیتی، از جمله دوربین های مدار بسته نیز فعالیت های گسترده ای داریم. همچنین کلید سازی سیار دارای گواهینامه عدم سوء پیشینه از سوی نیرو انتظامی است؛ که برای تصدی گری این خدمات ، از جمله موارد ضروری است
افتخار ما سال ها خدمت صادقانه به همشهریان عزیز تهرانی است. ما به اعتبار اعتماد شما فعالیت می کنیم؛ و معتقدیم هیچ تبلیغی بهتر از ارائه خدمات با کیفیت نیست

یکی از نکات مهم در هنگام پیدا کردن کلید سازی ، نزدیک بودن آن به محل مورد نظر است. غیر از دسترسی سریع تر، نزدیک بودن کلیدسازی نوعی امنیت در پیدا کردن دوباره آن فرد، در صورت بروز مشکلات احتمالی ایجاد می کند.

نوشته های مشابه

 زمانی که با قفل خراب مواجه شدید، به هیچ عنوان شخصا دست به تعمیر آن به وسیله سایر اجسام تیز و یا ابزارآلات، نزنید. برخلاف ظاهر ساده قضیه، این دستکاری ناشیانه می تواند قفل شما را کاملا از کار بیاندازد. در اولین اقدام بهتر است به یک کلید ساز مراجعه کنید. به خصوص درباره قفل های جدید با فناوری پیشرفته ترشان، در صورت ایجاد اشکال در مکانیزم کار کردنشان، باید هزینه زیادی برای تعمیر و یا حتی تعویض کامل قفل، متحمل شوید. درباره قفل های دیجیتالی و ریموت دار، در صورت خرابی احتمالی، عملا کاری از شما برنخواهد آمد. زیرا این قفل ها نیاز به تنظیمات سیستمی دارند که کاملا یک دانش فنی است.

کیفیت خدمات

رضایت مشتری

کیفیت خدمات

5

امتیاز کاربر: 5 ( 1 نتایج)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تماس با کارشناس