درباره دایرکتینو

روزانه 50 الی 1000 نفر به دنبال خدمات شما برای خود هستند…

حال اگر فقط سه نفر از آنها به مشتری شما تبدیل شوند آیا کسب و کارتان متحول نمی شود؟؟؟

دایـــــرکــــتــیـــنــــو

D I R E C T I N O . I R

پس از دو دهه فعالیت در عرصه طراحی سایت و سئو بر آن شدیم تا روی ایده ای سرمایه گذاری زمانی داشته باشیم. ایده ای که می تواند به شما کمک زیادی بکند. برای ما زیاد پیش آمده با ما تماس بگیرید و از ما بخواهید از فردا در صفحه اول گوگل باشید.
برای این کار دو روش وجود دارد:

این صفحه اول گوگل بودن از دید تبلیغات گوگل ادز بدین معنی است که اگر روزانه فقط 10 دلار هزینه دلاری برای تبلیغات خود اختصاص دهید شاید بین 2 تا 8 ساعت در گوگل آنلاین باشید ولی در پایان ماه 300 دلار را هزینه کرده اید.
اگر هم سرمایه گذاری رشد سایت خود در گوگل را بصورت استاندارد شروع کنید به 4 تا 6 ماه زمان نیاز دارید و ریسک انتخاب مجری درست برای این کار و بعد از آن ریسک ماندن سایتتان در صفحه اول.

حال اگر در دایرکتینو سرمایه گذاری کنید، دایرکتینو شما را همیشه در صفحه اول گوگل به عنوان یکی از 10 لینک نشان می دهد و بدون محدودیت می توانید تبلیغات هدفمند داشته و همیشه در دید مشتریان بالقوه کسب و کار خود باشید.انتخاب با شماست

10 روز رایگان در صفحه اول گوگل با دایرکتینو دیده شوید .

برای مشاوره یا ثبت کسب و کار خود تماس بگیرید

تماس با کارشناسان

توجه !!!

دایرکتینو با بیش از ده هزار کلمه کلیدی در صفحه اول گوگل این انتخاب را به شما میدهد که با انتخاب کلمات کلیدی مورد نظر صنف خود در برگه کلمه کلیدی تنها فقط شما دقت بفرمایین فقط شما را نمایش دهد . درج چند آگهی در یک برگه کلمه کلیدی شما ممنوع میباشد.

از جمله خدمات ما برای تبلیغات صفحه شما درج شماره تماس های شما ، درج گالری عکس صنف شما ، درج نقشه مکان صنف شما ، درج فیلم و موشن گرافیک شما ( موشن گرافیک توسط دایرکتینو انجام میشود )

تماس با کارشناس