خدمات خودرو

تعمیرگاه هیوندا

شرکت هیوندای یک شرکت خودرو سازی چند ملیتی مستقر در کشور کره میباشد. که از سال۱۹۶۷ در این کشور شروع به فعالیت کرده و امرزوه. به یکی از برند ای پر طرفدار بازار خودروی جهان و ایران تبدیل شده. و شروع این محبوبیت با تولید خودروی هیوندای آزرا کلید خورد و تعمیرگاه هیوندا که امروزه همچنان جزو خودرو های قدرتمند و با کیفیت این کمپانی محسوب میشود. از دیگر مدل های این برند خودرد سازی در ایران میتوان هیوندای سانتافه ، هیوندای جنسیس ، هیوندای توسان . هیوندای سوناتا ، هیوندای ولستر ، هیوندای النترا ، هیوندای اکسنت و هیوندای سنتنیال را نامبرد.

تعمیرگاه تخصصی هیوندا

که همگی این خودرو ها به صورت رسمی توسط شرکت آسان موتور وارد کشور شده و در تعمیرگاه هیوندا تعمیر میشوند. و البته وارد کننده های فرعی به موازات واردکننده ی اصلی اقدام به وارد کردن خودرو های هیوندای از کشور های حاشیه خلیج فارس کرده. که این امر موجب پیچیدگی تعمیرگاه هیوندا این گونه خودرو ها میباشد. لذا در صورت بروز هر گونه مشکل در زمینه های ذکر شده در بالا با کارشناسان تماس حاصل فرمایید. تا ضمن مطلع کردن شما دوستان از علت ایراد پیش آمده از خسارات بیشتر به خودرو جلوگیری کرده. و تخمینی از هزینه ی تعمیرات هیوندا را به شما دوستان عزیز اعلام کنند. و در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه ایراد خودروی شما را مرتفع کنند.

در نهایت ما به شما بهترین خدمات را در تعمیرگاه ماشین خارجی هیوندا ارائه میدهیم. نگرانی هایتان را نیز رفع خواهیم کرد. پس به ما اعتماد کنید. و خودروی ارزشمند تان را به تعمیرگاه تخصصی هیوندا بسپارید.

دیاگ تخصصی در تعمیرگاه هیوندا  بررسی و برطرف کردن علائم هشدار دهنده پشت آمپر. بررسی مدارات و سیم کشی یونیت های هیوندای، برسی عملکرد صحیح سیستم گرمایش و سرمایش خودروی هیوندای. تنظیم موتور و پارامتر های الایندگی خودروی هیوندای و همگی در تعمیرگاه هیوندا سرویس میشوند…

این تعمیرگاه بی شک از هر لحاظ تخصصی ترین و بهترین تعمیرگاه هیوندا در ایران و تهران می باشد. دایرکتینو تمامی مشکلات خودروهای هیوندا را از جمله مکانیکی و گیربکس اتوماتیک و برقی و الکترونیک و صافکاری بدون رنگ به صورت تخصصی یعنی با عیب یابی دقیق و تعویض کمترین قطعات و با کمترین هزینه و تعمیر قطعات پر هزینه انجام می دهد تا مالکان خودروهای هیوندای به کمک توانایی های بالای پرسنل و سرپرست فنی تعمیرگاه هیوندا دایرکتینو بتوانند تجربه تعمیرات کم هزینه و با کیفیت را با گارانتی مجموعه داشته باشند.

خدمات برق تعمیرگاه هیوندا تعمیر سیم کشی، یونیت و سیستم های برقی

دیاگ تخصصی تعمیرگاه هیوندا ، بررسی و برطرف کردن علائم هشدار دهنده پشت آمپر، بررسی مدارات و سیم کشی یونیت های هیوندای. برسی عملکرد صحیح سیستم گرمایش و سرمایش خودروی هیوندای، تنظیم موتور و پارامتر های الایندگی خودروی هیوندای و …

نوشته های مشابه

تعمیر جلوبندی و عقب بندی و سیستم تعلیق تعمیرگاه هیوندا

تشخیص و رفع صدای جلوبندی و عقب بندی، بررسی نشتی بالون کمک های جلو و عقب. ایراد یابی سیستم کنترل پایداری خودرو، تنظیم زوایای چرخ خودروی هیوندای. تنظیم ارتفاع خودروهای هیوندا و… این خدمتی است که متخصصین ما در تعمیرگاه هیوندا به شما ارائه میشود.

تعمیر گیربکس اتوماتیک  هیوندای و انجام سرویس های دوره ای گیربکس

قبل از هرچیز برای تعمیر گیربکس اتوماتیک خودرو ی خود میتوانید به تعمیرگاه هیوندا مراجعه کنید. بررسی علت ضربه (تقه) شدید در حالت های مختلف. بررسی کارکرد یا عدم کارکرد سیستم چهار چرخ خودرو(۴WD). بررسی سطح کیفی روغن گیربکس ، تعویض روغن گیربکس با دستگاه مخصوص. تعمیرات توربین گیربکس اتوماتیک هیوندای، تعویض صافی روغن گیربکس و… بهترین اقدام این است که تعمیرات را به تعمیرگاه تخصصی هیوندای بسپارید.

تعمیر موتور خودوری هیوندای به همراه سرویس دهی کامل موتور

سرویس دهی کامل موتور در تعمیرگاه تخصصی هیوندا انجام میشود. به علاوه تشخیص صدای موتور و سرسیلندر، تعمیرات اساسی موتور هیوندا، بررسی نشتی روغن موتور و آب. تعویض و بررسی سطح کیفی مایعات موتور، تخمین هزینه های تعمیراتی خودرو هیوندای. بررسی ضعف روغن و اویل پمپ و… در تعمیرگاه هیوندا همه ی خدمات به شما ارائه میشود.تعمیر موتور ماشین خارجی

خدمات تعمیرگاه هیوندا دایرکتینو:

 • تعمیر کمک جنسیس و عیب یابی سیستم ارتفاع
 • تعمیر کلید شیشه بالابر و قفل مرکزی IX55 و مجموعه قفل برقی در هیوندای و کیا
 • تعمیر یونیت ایربگ، کامپیوتر ایربگ
 • تعمیر کمربند ایمنی
 • تعمیر ECU
 • تبدیل شماره فنی های مختلف ECU به یکدیگر
 • سیستم ضد سرقت و KEYLESS
 • عیب یابی های برقی با نقشه های اصلی کمپانی
 • تعمیر خالی کردن ترمز جنسیس (پمپ ABS) و پمپ ای بی اس آزرا
 • تعمیر کاتالیزرهای اگزوز انواع خودروهای هیوندای و کیا بدون روشن شدن چراغ چک موتور به شرط افزایش شتاب و کاهش مصرف سوخت
  رفع صدای موتور و CVVTها در ابتدای استارت سر صبح
 • تعمیر رادار جنسیس
 • تعمیر رادار گرنجور
 • رفع ایراد خاموش کردن سوناتا و توسان IX35
 • تعمیر موس جنسیس و دکمه ی روی در
 • تعمیرات گیربکس اتوماتیک تمام مدل خودروهای هیوندای
 • کیا: اپتیما – اسپورتیج – اپیروس – سراتو – سورنتو – کدنزا – موهاوی – پیکانتو
 • هیوندای: سنتنیال – سانتافه – توسان – سوناتا – جنسیس – ix55 – النترا – آزرا – الانترا – i40 – i30 – i20 – i10 – ولستر – اکسنت – آوانته

بخش موتور

تعمیر اساسی انواع موتور هیوندا
تنظیم موتور در تعمیرگاه هیوندا
رفع دلایل بد کار کردن موتور هیوندای
رفع تمامی صدا های غیر طبیعی هیوندای
رفع عوامل جوش آوردن موتور هیوندای
رفع لرزش های غیر طبیعی موتور هیوندای

بخش گیربکس اتوماتیک

اورهال کامل گیربکس هیوندای
رفع تقه و ضربه در تعویض دنده در تعمیرگاه هیوندا
رفع عوامل تاخیری در تعویض دنده هیوندای
رفع عیوب ساعت گیربکس هیوندای
رفع عوامل گاز هرز در گیربکس هیوندای
رفع عیوب TCM یا کامپیوتر هیوندای

بخش جلوبندی

سرویس کامل جلوبندی و تعلیق در تعمیرگاه تخصصی هیوندا
رفع انواع لاستیک سایی هیوندای
تنظیم زوایای چرخ ها و رفع کجی هیوندای
تعمیر سیستم تنظیم ارتفاع برقی هیوندای
میزان فرمان تخصصی هیوندای
رفع ناپایداری و گیجی خودرو هیوندای

بخش برق و دیاگ

تعمیر کامل تمامی برد های برقی در تعمیرگاه هیوندا
تعمیرات تخصصی کولر و بخاری هیوندای
دیاگ تخصصی تمامی بخش ها هیوندای
تعمیر تمامی آپشن های برقی هیوندای
کالیبراسون و پروگرام آپشن ها
تعمیرات کامل سیم کشی

بهترین تعمیرگاه هیوندای در تهران کجاست ؟

دایرکتینو بهترین تعمیرگاه تخصصی هیوندا در غرب تهران است که می‌توانید با مراجعه به آدرس تهران با ما در ارتباط باشید

 

چرا هیوندای بخریم ؟

هیوندای به عرضه ی محصولات با آپشن بالا و قیمت پایین در دنیا معروف است لذا آپشن های خورورهای هیوندای از هم رده های خود در برندهای دیگر بالاتر است و برای کاربری شهری بسیار مناسب علاوه بر طراحی بدنه و داخل اتاق بسیار جذاب هیوندای موجب تناسب برای مصارف عادی افراد می باشد.

 

تضمین هزینه های تعمیرات هیوندا ؟

در هر مدل بسته به حساسیت قطعات متفاوت است ، چون گستردگی مطلب بسیار زیاد است با تماس با کارشناسان ما در مورپ خودروی خود اطلاعات مورد نیاز با توجه به نوع خودروی خود را کسب نمایید.

دو سوال پر تکرار از تعمیرگاه دایرکتینو

مقایسه هزینه های تعمییرات هیوندا در تعمیرگاه و نمایندگی هیوندا ؟

نمایندگی های هیوندای در ایران زیر نظر شرکت واذد کنند این محصول فعالیت دارند ولی تعمیرگاه هیوندا زیر نظر اتحادیه صنف تعمیرکاران خودرو فعالیت دارند. در نمایندگی ها دیگر رفع عیب خودرو در اکثر مواقع با تعویض کلی مجموعه قطعات خراب همراه است که هزینهی بسیار بالایی را برای مالکین در پی دارد در صورتی که در تعمیرگاه ها دیگر بیشتر به رفع عیب قطعه معیوب می پردازند تا حدالامکان!

تامین قطعات اورجینال هیوندا به چه صورت امکان پذیر است؟

اولین نکته درباره این امر مهم یعنی تامین قطعات اورجینال این است که ملاک اصل بودن یک قطعه بر چسب و هولوگرام آن نیست این امر مالکین محترم را در بازار آشفته کنونی به خطا انداخته بلکه مشاهده قطعات توسط کارشناس تعمیرگاه هیوندا و بر اساس تجربه و حسن سابقه ی تامین کننده قطعات تعمیرگاه روشی به مراتب مطمئن تر می باشد با وجود دلال ها و واسطه گر های زیاد در بازار قطعات این تفکر غلط را در ذعن عموم افراد ایجاد شده که اگر خود قطعه را خریداری کنند ارزان تر تمام میشود در صورتی که دلایل فوق الذکر این تفکر را مردود میکند مخصوصا برای قطعات حساس داخل موتور

امتیاز به مطلب

رتبه تعمیرگاه

کیفیت مطلب

5

امتیاز کاربر: 4.4 ( 1 نتایج)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن

تماس با کارشناس