نمونه کارها

تعمیر گیربکس، تعمیر جعبه فرمان، تعمیر اکسل عقب نیسان مورانو

تعمیر گیربکس، تعمیر جعبه فرمان، تعمیر اکسل عقب نیسان مورانو

تعمیر گیربکس اتوماتیک: گیربکس و یا جعبه دنده پس از کلاچ دومین قطعه مهم در سیستم حرکتی ماشین شماست.

گیربکس ها در دو نوع اتوماتیک و دستی وجود دارند، گیربکس دستی در زمان تعویض دنده نیازمند کلاچ گیری توسط راننده است اما در گیربکس اتومات این عمل به صورت خودکار انجام میشود.

انتخاب اتومیل هایی با گیربکس اتومات در شهر های پرترافیک بسیار حائز اهمیت بوده و انتخابی مطمن و هوشمندانه است، زیرا خستگی ناشی از کلاچ گیری وجود نداشته و بسیار راحتر هستید.

از طرفی گیربکس اتومات هزینه بالاتری داشته اما در صورتی که رسیدی لازم انجام شود بسیار مطمنتر از نوع دستی است. زیرا در گیربکس های دستی اصطحکاک بیشتری وجود داشته و عمر قطعات میتواند کمتر باشد.

تعمیر گیربکس مورانو

تعمیر گیربکس مورانو و به عنوان یک خودروی دنده اتومات دغدغه صاحبان این ماشین لوکس است. اتومبیل های مورانو همیشه از پرطرفدارترین خودروهای لوکس و گران بوده اند.

شما میتوانید تمام آپشن های یک خودروی لوکس را دراین خودرو ببینید. اگر از طرفدارن و مالکان این خودررو هستید بهتر است در ادامه این مطلب همراه ما باشید تا درباره تعمیر گیربکس مورانو اطلاعاتی را کسب کنید.

یکی از نکات مهم در مورد خودروهای لوکس یافتن تعمیرگاه تخصصی برای آنها است. اگر شما از خودروی خود درست مراقبت کنید، کمتر دچار خرابی در قطعات خواهد شد.

تعمیر گیربکس مورانو نیز مانند مانند طراحی و ساخت آن نیازمند مهارت و تکنولوژی است. تعمیرکار مورانو باید برای اینکار با تکنولوژی ساخت و تعمیر این خودرو آشنایی کامل داشته باشد.

سپردن این کار به تعمیرکار نابلد، میتواند خسارت جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.

تعمیرگاه تخصصی تهران پلاس، تعمیرگاه تخصصی مورانو در تهران

اهمیت تعمیر گیربکس در مورانو

شرکت های نامی در صنعت خودرو سازی دنیا مانند نیسان برای خودروهای تولیدی خود از گیربکس اتوماتیک استفاده میکنند. گیربکس اتوماتیک شتاب خودرو را زیاد میکند و زحمت تعویض دنده را ندارد.

از این جهت خریداران خودروهای لوکس برای استفاده از این امکانات و رفاه بیشتر در زمان رانندگی هزینه این خدمت را هرچند زیاد باشد پرداخت میکنند.

دنده اتوماتیک انرژی کمتری را در زمان رانندگی از شما میگیرد و لذت راندن اتومبیل را بیشتر میکند.

نگهداری از خودروهای لوکس آسان نیست و مراقبت بیشتری را میطلبد. مشکلات خودرو های دنده اتومات، ایراد معمولی است که میتوانید در اتومبیل پیدا کنید.

در حقیقت مشکل گیربکس یکی از مهمترین عوامل خرابی ماشین و وسایل نقلیه است. علائم این مشکل هم میتواند با سرو صدای هشدار ماشین یا تقه کردن جعبه دنده و بوی سوختگی یا گرفتن کلاچ بروز کند.

اگر این مشکلات را در ماشین مشاهده کردید حتما آنرا جدی بگیرید. بهتر است در این صورت به تعمیرگاه تخصصی مورانو مراجعه کنید.

عدم توجه به مشکلات و تعمیر گیربکس مورانو مشکلات دیگری را هم ممکن است برای خودرو به وجود بیاورد. پس بهتر است از پیشرفت این مشکل همان اول جلوگیری کنید. گیربکس خودرو پس از مدتی کارکردن به چکاپ نیاز دارد.

بهتر است برای عیب یابی و تعمیر مورانو و رسیدگی به مشکلات آن حتما به تعمیرگاه تخصصی مورانو مراجعه نمایید. تشخیص و تعمیر گیربکس مورانو کار سختی نیست اما بهتر است حتما توسط یک متخصص انجام شود.

تعمیر گیربکس، تعمیر جعبه فرمان، تعمیر اکسل عقب نیسان مورانو در تعمیرگاه تهران پلاس:

برای رفع مشکل خودروی خود و یا انجام سرویس های دوره ای و یا هماهنگی جهت ارسال خودروبر رایگان در تمامی نقاط تهران، با کارشناسان ما تماس بگیرید:  ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

—————————————————————————–

راه های ارتباطی با تهران پلاس

تلفن: ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱

اینستاگرام: tehranpluscar@

کانال آپارات تهران پلاس

کانال یوتوب تهران پلاس

—————————————————————————–

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن

تماس با کارشناس